Aktuálne z Trnávky:
- š. spoj 2 1104 (namiesto 1199)
- údajne vyradená 1412
- poobede až večer sa majú na prvú kolónu preradiť prvé dva (minimálne od septembra nepridelené) tedomy 2106 a 2109 a možno aj nejaký tretí
- od rána stihlo mať na L50 poruchu 5 citelisov, jeden údajne ostal na trati visieť tak, že ho nevedeli pohúť ?
A mnoho ďalších, napr. 2331, 2334, 2345...je ich dosť. 2334 mal asi 2minúty problém so strednými dverami-nemohol ich zavreť, ale potom už išiel v pohode.
Re #92651 Tedomík: Tak napr. zo šafka smer Slimák(50/12):14.47 alebo z Polusu smer Aupark 15.45....Ale chodí ich fakt dosť
Ráno pri Novom moste havarovala Karosa CNG (39) tuším 1612 s elektricka 7120 vodic karosy sa nevedel dostat z kolaji na cestu uplne cely a 7120 don narazila spatnym zrkadlom záložak R1??? hneť vyšiel z Nového mosta na Zochovu a napojil sa na 39
Ja som vcera robil 39/6 od 20h do 23:15, ale nemozem povedat, ze by som mal pakle, standardny vecer. Akurat, ze poslednu jazdu od Zochovej som mal trosku bujarejsu mladez. Prekvapenie prislo v noci:
- NZV2 2813 hradil N70 od 23:30 do 0:30, povodne 2638, vratil sa 2609.
- NZV1 1606 hradil N74 od 1:30 do 2:30, vykapala 3505ka pre poruchu stieracov, po oprave sa aj vratila
- NZV2 2813 vykonal zdvojeny posilovy spoj o 2:10 na N31 pre neohlasenu akciu na CSU
- NZV1 1606 vykonal zdvojeny posilovy spoj o 3:10 na N31 pre neohlasenu akciu na CSU
Aj napriek tomu, ze akcia nebola ohlasena a DD poslal posilovy spoj a odchody boli zdvojene, uzivil by sa aj treti voz, nakolko po zastavkach ostavali dalsi a dalsi, ktori sa nezmestili a zaroven hodne ich bolo aj roztrusenych po trati ( zrejme Ti triezvejsi robili nieco viac pre zdravie ).
Takze tu neslo o to, ze by nejaky studaci mali ist skorsim vlakom, alebo vyuzit 32ku, ale bola akcia na CSU. V nocnych hodinach bola na CSU aj policia, ktora dohliadala na poriadok. Naroda tam bolo viac, nez na akcii BAZANTA, ale akcia bola podstatne lepsie zvladnuta co sa tyka prejazdu MHD cez obratisko.
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Risko1
Ja som vcera robil 39/6 od 20h do 23:15, ale nemozem povedat, ze by som mal pakle, standardny vecer. Akurat, ze poslednu jazdu od Zochovej som mal trosku bujarejsu mladez. Prekvapenie prislo v noci:
- NZV2 2813 hradil N70 od 23:30 do 0:30, povodne 2638, vratil sa 2609.
- NZV1 1606 hradil N74 od 1:30 do 2:30, vykapala 3505ka pre poruchu stieracov, po oprave sa aj vratila
- NZV2 2813 vykonal zdvojeny posilovy spoj o 2:10 na N31 pre neohlasenu akciu na CSU
- NZV1 1606 vykonal zdvojeny posilovy spoj o 3:10 na N31 pre neohlasenu akciu na CSU
Aj napriek tomu, ze akcia nebola ohlasena a DD poslal posilovy spoj a odchody boli zdvojene, uzivil by sa aj treti voz, nakolko po zastavkach ostavali dalsi a dalsi, ktori sa nezmestili a zaroven hodne ich bolo aj roztrusenych po trati ( zrejme Ti triezvejsi robili nieco viac pre zdravie ).
Takze tu neslo o to, ze by nejaky studaci mali ist skorsim vlakom, alebo vyuzit 32ku, ale bola akcia na CSU. V nocnych hodinach bola na CSU aj policia, ktora dohliadala na poriadok. Naroda tam bolo viac, nez na akcii BAZANTA, ale akcia bola podstatne lepsie zvladnuta co sa tyka prejazdu MHD cez obratisko.