Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
kde by som nasiel galeriu fotiek z dopravnych nehod? VDAKA pani.
Reakcia na: Emo #92645:
Ešte sa doplním:
- ZV 2629 hradil linku 50 (11:49 Dulovo nám. smer Aupark).
Aktuálne z Trnávky:
- š. spoj 2 1104 (namiesto 1199)
- údajne vyradená 1412
- poobede až večer sa majú na prvú kolónu preradiť prvé dva (minimálne od septembra nepridelené) tedomy 2106 a 2109 a možno aj nejaký tretí
- od rána stihlo mať na L50 poruchu 5 citelisov, jeden údajne ostal na trati visieť tak, že ho nevedeli pohúť ?
Reakcia na: 15TrM #92646:
6632 po gen. vyc. so spinou pod sedadlami a bordelom.
201: 6605/7, 6633, 6607, 6612, 6603
202: 6619/ tusim 10
Reakcia na: kuko1 #92653:
normalne povacsine cestujuci niejaky ten pes kocik taska ci barla ❗
Reakcia na: JohnyButrel #92648:
A mnoho ďalších, napr. 2331, 2334, 2345...je ich dosť. 2334 mal asi 2minúty problém so strednými dverami-nemohol ich zavreť, ale potom už išiel v pohode.

Re #92651 Tedomík: Tak napr. zo šafka smer Slimák(50/12):14.47 alebo z Polusu smer Aupark 15.45....Ale chodí ich fakt dosť

7/9 7119 ? ? ❤
Ahojte,ako chodí obsadený ten citelis na L50?
Reakcia na: Tedomík #92651:
kazdu chvilu ❗
Inak nevie niekdo odchody nejakeho citelisu na (linka číslo 50)
Ráno pri Novom moste havarovala Karosa CNG (39) tuším 1612 s elektricka 7120 vodic karosy sa nevedel dostat z kolaji na cestu uplne cely a 7120 don narazila spatnym zrkadlom záložak R1??? hneť vyšiel z Nového mosta na Zochovu a napojil sa na 39
Reakcia na: fefe18 #92626:
Re #92633 kecho: Re #92640 miso1234:

Ja som vcera robil 39/6 od 20h do 23:15, ale nemozem povedat, ze by som mal pakle, standardny vecer. Akurat, ze poslednu jazdu od Zochovej som mal trosku bujarejsu mladez. Prekvapenie prislo v noci:

- NZV2 2813 hradil N70 od 23:30 do 0:30, povodne 2638, vratil sa 2609.
- NZV1 1606 hradil N74 od 1:30 do 2:30, vykapala 3505ka pre poruchu stieracov, po oprave sa aj vratila
- NZV2 2813 vykonal zdvojeny posilovy spoj o 2:10 na N31 pre neohlasenu akciu na CSU
- NZV1 1606 vykonal zdvojeny posilovy spoj o 3:10 na N31 pre neohlasenu akciu na CSU

Aj napriek tomu, ze akcia nebola ohlasena a DD poslal posilovy spoj a odchody boli zdvojene, uzivil by sa aj treti voz, nakolko po zastavkach ostavali dalsi a dalsi, ktori sa nezmestili a zaroven hodne ich bolo aj roztrusenych po trati ( zrejme Ti triezvejsi robili nieco viac pre zdravie ).

Takze tu neslo o to, ze by nejaky studaci mali ist skorsim vlakom, alebo vyuzit 32ku, ale bola akcia na CSU. V nocnych hodinach bola na CSU aj policia, ktora dohliadala na poriadok. Naroda tam bolo viac, nez na akcii BAZANTA, ale akcia bola podstatne lepsie zvladnuta co sa tyka prejazdu MHD cez obratisko.
Reakcia na: N/A #92635:
na 50KE AJ 2343 ?
Reakcia na: kecho #92633:
+ doplním o videné cez deň:
80 – 3707/2, 4081?/.. – "Vyraďovať budeme najstaršie karosy a tambusy, povedal Branislav Zahradník"*
84 – 4855/1, 4857/2, 4390/4 + tuším aj 4866/5
184 – 4864/1

* http://bratislava.sme.sk/c/5039286/dozivajuce-autobusy-by-uz-mali-dojazdit.html
Včera 202/1 15TrM 6632 ? .
Dnes:
- ZV R 1654 hradil linku 31 (9:22 Nám. 1. Mája smer Trnavské Mýto),
- 2635 vypadla z linky 83 (9:32 odstavená pri Auparku smer Technopol).
Neviete kde je (na akej linke ak na niakej linke je) 2110?
Reakcia na: kecho #92633:
myslim, ze 1803, ale nevidel som dobre na cislo vozu
Reakcia na: peto1622 #92641:
pri Zimnom stadione smer Hlavna stanica

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.