Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Risko1 #91260:
To je každú noc v jednej vozovni v pohotovosti upratovacia čata a aj mechanici? Lebo nie raz som tu čítal, že voz sa po oprave vrátil (na svoju nočnú linku).
Reakcia na: kacka #91278:
u nas na Halovej smer Technopol, AS, Ovsiste je zas uplne rozbita zastavka ? , niektori ludia su dementi, to je jedine co sa da o nich este slusne skonstatovat...
Reakcia na: Risko1 #91276:
"potrhali sedacky" ? co ti ludia z toho maju nechapem
Reakcia na: kacka #91273:
cez vikend su 91tky dlhe, ale ci bol robil 4821 dnes ZV neviem povedat
Reakcia na: Risko1 #91260:
A este jeden vypadok bol vcera v noci,

- N31 ( 93/12 ) isiel na Sluzobnu jazdu o 4:30 s meskanim, alebo to robil NZV2, nakolko aj v tomto vozidle sa vyburili vandali a potrhali sedacky a to este N21 - 1621 drzal silou vole, ale dostrielal sa do garaze, nakolko nebol k dispozicii ZV, zrejme doplatil na vianocne obzerstvo fazulou ?
Dnes - 30.8.2009

Podla poradia:

50 - 2652, 2632, 2611, 2641, 2824, 2619
53 - 2108, 2505, 2509; N 2507*; 2106
61 - 2638, 2629, 2612, 2628; N 26xx
X72 - 1622, 2616, 2639, 4832
? M: ZV 2614 a 2633/2; ZV 2614 a 2640/3

*nie som si isty na 100%, uz bola tma...
Reakcia na: Darro #91265:
Hlavne, že tie meracie listy rozdávali až niekedy vo februári, pokiaľ si dobre pamätám, čiže by to malo zohľadňovať aj Vianoce.
4821 je zalozak alebo su cez vikend na 91 dlhe vozy? (18:10 isiel z vozovne)
okolo 18:45 hradil 3700 L93 z Hlavnej Železničnej Stanice ?
Reakcia na: Darro #91270:
odkedy jazdis aj v noci? ?
Reakcia na: kubo_99 #91269:
Myslim ze si nebol sam... ale stihal som vsetko, ludi jak cez den tri kola smer zo stanice a meskanie do -3min. co je slusny vykon na Karosu v dochodku. ?
Reakcia na: Darro #91266:
Veď aj ja som kukal ?
#91267 TomJ: ano moze sa aj tam aj tam.. noo kludne mohol stat normalne x72 na slovnafstkej, ako aj pred odbocenim na nakovnu (nahradenie z. Toryska), lebo ked sme mali stat tam pri Seat (akoze priekopnicka SAD zastavka) a potom az korytnicka, myslim ze je to dobry kus a medzitym ziadna zastavka..
a tiez este doplnim k tym nezmyslom, tak na z.Priekopnicka smer Cilizska bola vyveska len L75 a trolejbusove boli zvesene.. tiez mohli uplne zrusit tu zastavku, lebo tam nic neslo..a dokonca som si vsimol ze starsi pan vystupil na priekopnickej (SAD) a priesil sa pesi na povodnu priekopnicku a tam cakal marne na dalsi spoj ..
Reakcia na: richi78 #91264:
K X72: včera jeden voz v smere na Čil. zastavil aj na zast. Slovnaftská, aj keď tam nemal stáť, hoci to by som považoval skôr za plus a šofér sa so mnou chcel hádať, že pri CR mám nastúpiť v smere na Čil, hoci tu aj na DPB písali, že sa môže nastúpiť aj na druhej strane.
Reakcia na: kubo_99 #91168:
4207... na nocaku mno to skor meteorit vidim padat ako takuto raritku, ale sak nech je sranda som si povedal. ?
NECH ZIJU TUCNí VODICI MHD... LEBO STE SA CEZ VIANOCE VYZIERALI JAK PRASCE PRETO SA STAZUJETE... ZE SU VAM UNIFORMY VELKEEEE, take dobre pobavenie na vyrokoch hovorcu DPB som dlho dlho nezazil...

REALITA: LEN SKODA ZE KED SA VYZIERATE MALO BY VAM BYT VSETKO MALEEE vsak a nie 80% o dve tri cisla vacsie... ? ? ? ? ?


? ? ?
? ? ?
x72 pp
1622?, 2616, 2639, 4832

2616 - na vyjazde pre zhasinanie motora vymenany za 2633, prve 2 kola hradil ZV 2614
2639 - tiekol olej, 1 kolo asi nehradene, dalsie dve uz hradil ZV 2614, neskor sa napojil 2640

pripadne vypadky doplni Mike 🙂

K trase nahradnej linky x72.
Absolutne nezvladnuta..
*nezmyselne rozmiestene zastavky v smere od Cintorina Ruzinov
*slaba informovanost verejnosti
*neoznacene oznacovniky zastavok prislusnimi linkami (napr z.Hronska smer Cint.Ruzinov, len 67)
*nezmyselne umiestne vystupiste (ako trolejbusy 201, 202)
*L79 z.Dudvážska (náhradná poloha na Korytnickej ul.)- zastavka neexistovala pritom na stranke dpb tato zastavka mala byt ..

rano 6621 pokracovala dalej za CR smer Cilizska, dostala sa az po z.Priekopnicka, odtial bola odtiahuta tatrov na CR

btw, kto pobede fotil, prosim poslat na mail
Velka "pochvala" pre vodica 1110/2 na L32
- na Hlavnej Stanici isiel miesto 14.47 az 14.52 pricom na stanicu prisiel 14.44
- na Kramaroch zrazil prenosne dopravne znazenie a mam pocit, ze aj oskrel zrkadlo na pravej strane
- nikdy som neveril, ze clovek s automatikou moze sposobit "skakanie" vozidla ( http://www.youtube.com/watch?v=Y4pA3U5kDxg - 0:36 ) ?
nedelna 88cka podla poradia: 1214, 1204, 1211, 1222, 1210, 1212
Reakcia na: Risko1 #91260:
OPRAVA
vsetky odchody z HS od odchodu 0:30 az do rana posledneho odchodu 4:30 s meskanim 10 az 15 min

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.