Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: frenky #91248:
ZV je dnes aj 1610, konkrétne DZV/1, hradil X72/1 medzi 16.-17. hod. Na tú 28/2 sa vrátil 2800.
Reakcia na: TomJ #91247:
Doplnim dnesnu X72: 2614, 4832
Reakcia na: TomJ #91247:
Ta 1812 bola zalozak...
Z dnesku:
- 2800 o cca 11:10 vypadla v Devine smer DNV pre poruchu, hradil ZV 2801, napojil sa 2829
- 2829 o 13:53 vypadol spod mosta, hradil ZV 2653
- 1105 vypadla o 14:20 z linky 70/4, hradil uz spominany ZV 1812
Zopár postrehov:
70 - 1812
87 - 1815
201 - 6603, 6614
202 - 6625, 6632, 6637
212 - 6621
X72 - 1611, 2817,
Reakcia na: Mike #91245:
Nebodaj uz chcu urobit s Ikacmi 412 - 4141,4142 garantovany spoj ako volakedy na 22/49 ???
Reakcia na: Petto #91244:
Aj 1031 a 1032.. v novom pôsobisku má minimálne jeden vraj chodiť na fixnom poradí L99..
Dnes
32 : 1107,1106,neex.,1104
33 : 6703,6704,6706,1104
35 : 1902

V katalógu su už prečíslované 1391-1393 na 4387-4389 ?
Reakcia na: Risko1 #91242:

- N70 pre odklon na Dolniakoch mal na odchod "0:30" meskanie 20 min. na prichod. Na HS prisiel az 0:42, dalsie odchody z HS uz len do 3 min

Jednym z dovodov bolo aj zle vytycenie trasy "od stola" a velmi mizerne zakreslena mapka, podla ktorej sa nedalo orientovat.

Ovela jednoduchsie by bolo N70 viest po trase dennej 70ky po Krajinskej okolo nemocnice a zastavka "Ucitelska" mohla byt na hlavnej ulici cca do 100 metrov od povodnej. Rovnakou trasou mohla ist aj nazad a nie krkolomne po vsetkych bocnych a vedlajsich ulickach
Reakcia na: kubo_99 #91223:

- Nuz N29 a 3703 sa nekonal. Odchod 23:30 hradil NZV1 - 1608, pre problemy s elektrikou bol vymeneny za 3533 a od 0:30 sa zapojil do premavky.

- N31 (21/5) odisiel o 0:30 do garaze poupratovat zbytky spolocensky unavenych cestujucich. Hradil NZV2 -2813

- N70 pre odklon na Dolniakoch mal na odchod meskanie 20 min. Na HS prisiel az 0:42, dalsie odchody z HS uz len do 3 min

- N53 od odchodu 2:30 prichadzal na HS s meskanim rovnako ako N70 t.j -10 az -12 min z dovodu akcie na Zl.pieskoch

- NZV1 hradil aj sluzobny dojazd na N72 o 4:25 s meskanim 12 min, cakalo sa kvoli moznemu prestupu. Vykapal 2612 pre odpadnuty kryt motora

N21: 1609, 1614n, 1801
Reakcia na: kubo_99 #91223:
este k vcerajsej 59ne, videl som na nej aj 2413, mozno je to ta, ktoru nemate, nie som si isty casom kedy som ho videl, bud to bol ten co ide 14.46 alebo 15.16 od Tesca smer Raca
Reakcia na: Jadran #91238:
okolo 10.30+- hod hradil L66 ?
sobotna 88cka podla poradia:
1213, 1221, 1208, 1210, 1211, 1214

68-4830
83-2823
99-4119
ZV 3700 prave hradi 61/2 ? (13.15 Trnavska smer Letisko)
Reakcia na: M.C. #91232:
To nemá nič s kapacity spoločné.. nákup kapacity oficiálne nikto nezrušil.. aj keď je pravda že ohľadom obnovy voz parku autobusov v poslednej dobe nikto nič oficiálne nepovedal.. vštko sa drží v tajnosti o. i. preto že sa to mení z hodiny na hodinu...
tých 10 ik 435 z 2DP+ 3 ks B941 z 1DP (Bystrice) pôjdu do Peržky preto, že kvôli ušetreniu jalových km tam budú presunuté aj nejaké poradia z 1 a 2 DP (napr vraj celá 84, časť 83, celodenka 93 a ešte dačo...)
Reakcia na: JamaVOku #91233:
svajciar ?
Reakcia na: M.C. #91232:
Nie. Namiesto toho budú krátke Citelisy
Reakcia na: lobogo #91231:
A 6606 je v akom stadiu VP hadam nie ako v decembri. (iba opieskovany skelet) -skusme to uz pisat do diskusneho fora.
Reakcia na: lobogo #91231:
Si maďar?
Chcem sa opýtať či niekto náhodou nevie alebo netuší že či teda tých 10 Ikarusov čo dá Jurajov Dvor petržalke tak bude na miesto Capacity. Ja viem že to možno tu aj niekoho tiež napadlo, len že či náhodou niekto nevie viac no, ja len tak sa pýtam.
Trolejbusové novinky:

Trolejbus 6267 je už druhý krát na kanáli a podrobuje sa (VP) a po prehliadke zostane vo vozovni Trnávka.

Trolejbus 6606 je už viac ako rok aj pol na Trnávke a podrobuje sa (VP) a pomaličky ale isto sa dostáva do stavu (SROT)

Trolejbus 6401 je už viac ako mesiac odstavená z prevádzky a pravdepodobne mala nehodu, včera mala predné čelo oblepené kartonom.

Trolejbus 6229 bol vyradený z prevádzky. Dovod: na nosnej časti rámu hniloba.

Trolejbus 6285 vyradená.

Info: Patrick@azet.sk

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.