Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
"DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM" ? ? ?
Panovi vodicovi na L68 - 4835 smer Vozovna Petrzalka,zastavka Svabinskeho, cas: 21:10...zato ze pan vodic nezastavil na zastavke aj ked tato zastavka nie je na znamenie a ani som nestal za stlpom verejneho osvetlenie takze ma musel vidiet, stal som riadne na zastavke a mimo mna tam boli dalsi dvaja ludia. Budem velmi rad ak pan vodic bude potrestany a pride o premie i ked nie som pomstichtivy clovek ale hlavnou naplnou DPB je zabezpecit dopravu z bodu A do bodu B. Neplatim si 63 euro na 90 dni na to aby som stal na zastavke a autobus mi nezastavil. Samozrejme dispecing bol okamzite upovedomeny a staznost poslana do DPB a samozrejme aj osobne pojdem do DPB aby bol vodic potrestany. Viem prehltnut vselico ako ked vodic privre ludi do dveri alebo nepocka dobiehajuceho alebo skore odchody ale toto je uz moc. Najviac lutujem to ze som nepostrehol kto sedel za volantom, nie z dovodu aby som sa pomstil ale videl kto to bol za sedlaka a kto berie peniaze za NIC. Mozno preto vyuziva stale menej a menej ludi MHD pretoze pravdepodobnost ze sa niekam dostanu z A do B vcas je mizerna.
mame zlatych kolegou...kolega z autobusu 901 vyhodil kolegu s platnou elektricenkou,,,ako bolo na nastenke vsade napisane ze plati pre zamestnancou v dopravneho podniku,,,vrela vdaka mu za jeho spravanie asi je zle informovany...vdaka nemu kolega nestihol striedanie pod novym mostom... ? akoze nechapem,,,mne preistotu ani nezastavil na zastavke... ? asi sa mu lepsie vozi 4 ludi.. ?
201: 6609/3, 6602/4, 6615
202: 6601, 6612 podivne zapacha a prehrieva sa, 6631, 6637, 6603
208: 6613

Re: #91183 lobogo: 6607 je moj oblubeny trolejbus.
Reakcia na: lobogo #91191:
http://www.tvba.sk/?main=1&sub=8&url=dispart.php?cat=16_24_1_8

klikni si na tu hned prvu relaciu (26.august 2009)
hoppusmark01: a ta relácia kde ide?:) daj link:D:D:D
Reakcia na: hoppusmark01 #91189:
zacina to byt zaujimave BB karosy tu, Citelisy asi na ceste hmm, ze by sme sa mali pomaly lepsie a CNG vrakosy pojdu do srotu spolu s bambusmy? ?
V najnovsom diely relacie Nastupte prosim bol zaber aj na vozovnu Petrzalka (v reportazi o cisteni vozidiel) a boli tam odstavene vsetky klbove BB Karosy, takze zrejme su este vsetky tu..
88cka podla poradia:
1208, 1217, 1215, 1204, 1203, 1202, 1201
-1208 vypadol z 88/1 odchod 8.18 od Noveho mosta hradil nejaky zalozny man (cele kolo) neskor sa napojil 1201

- odchod 83ky o 15.52 z Patronky smer Technopol hradilo ZV 2631

21-1512, 1409
34-2408
38-3531
43-3546
63-1631/3, 1629
901-3303
Reakcia na: kecho #91186:
posledne dva vozy do partie su 4855 na 84/1 a 2817 na 84/5
Reakcia na: Johny D #91180:

terazky (teda asi za poslednú hodinku) fičia
84 - 4809/2, 4210/3, 4125❗/4, 2609/6, 2816/7-s otvoreným krytom motora 😉

Re #91182 M.C.: možno si ho DPB požičia na testovanie ?
Reakcia na: TeBeCe #91181:
1101 uz v premavke - 133(70)/2
M.C: Tak vozidlo asi nechce ist domenko no tak čo:)
- NORMALKA xixi ale však a čo komu to vadí?
Peter6607: fuha no 6505 to robia v Juraku. Stav: NEVIEM. Možno by už aj bol a dojde kuknut na "DOD 2009" Uvidíme... Neháme sa prekvapkat. Ale čo viem tak 152, 53, 80 a možno aj 6207 alebo aj 6505 okial je hotova tak budu vystavené...

Ozaj a prečo máš nick že: Peter 6607?
Môže my niekto povedať čo tu robý ešte z BB autobus Karosa č. 1392. Som ho videl jak som čakal na Ekonomickej školy na 98 a išiel smer petržalka, ale číslo nemal na display
1101 odstaveny predchvilou za zast. Palenisko s DN.

2725 vyjazd asi na L77
Chlapci, pozrite popoludni 84/7 ci tam zmena nebude, dik 😉
ty vle v katalógu sú už citelisy.
Reakcia na: Risko1 #91177:
No veď preto, lebo ja som na 99/3 videl 4118, som nechápal že prečo by to menili ?
Reakcia na: Risko1 #91176:
I am sorry, az teraz badam moju chybu
99/3 - 4118
99/10 je na isto 4113 na toto som aj reagoval, mas tam asi, tak vravim na isto ?
Reakcia na: kubo_99 #91175:
ZV R1504 som sa viezol cca 9:30 Sintavska smer Ovsiste a 99/3 kratko pred tym smer Antolska

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.