Reakcia na: kubo_99 #91108:
Včera bola zjavne nejaká TAM-BUS 232 Night, na N37 bol aj 3700.
a podvecer pod mostom stal aj zlty tambus (3701/05), ale linku som nezachytil.
/4 (16:30 mlynarov smer ovsište)R1660
/ZV(5) (16:20 šustekova smer hrob), 2632/5 (17:50 mlynarov smer hrob)
TeBeCe