oznam
zajtra je den D. den, kedy robim zaverecne skusky v autoskole. ?
tymto by som chcela doobednych vodicov, jazdiacich hlavne po dubravke, na to pripravit a vodicov (vodicky) elektriciek poprosit, aby davali pozor na miestach, kde sa trat krizuje s cestou.
zajtra mi teda drzte palce a myslite na mna, ale zas nie moc, lebo sa mi bude štikútať a nebudem sa moct sustredit ?
konec oznamu
dakujem za pozornost
zajtra je den D. den, kedy robim zaverecne skusky v autoskole. ?
tymto by som chcela doobednych vodicov, jazdiacich hlavne po dubravke, na to pripravit a vodicov (vodicky) elektriciek poprosit, aby davali pozor na miestach, kde sa trat krizuje s cestou.
zajtra mi teda drzte palce a myslite na mna, ale zas nie moc, lebo sa mi bude štikútať a nebudem sa moct sustredit ?
konec oznamu
dakujem za pozornost
, 2622, xxxx, 2813
peto1622
88cka podla poradia: 1210, 1219, 1215, 1214, 1217, 1201, 1211
68-4815/2, 4804, 4834, 4808, 4216
74-2647
78-2829
95-4823
209-6314/13 - inak kolko poradi ma teraz 209na?