Reakcia na: JohnyButrel #90894:
Na žiadnej, to sa riadi diaľkovo cez centrálu a semafór, jedna z možností že sa dlhšie podrží jedna fáza (napr. o celú dĺžku cyklu).
kua dpč šak sú prázdniny a cesty sú pomaly plnšie ako cez školský rok
Napr. Štefánikova- Asi sa pokazil semafor-minimálne 5minút vkuse svietila červená min. na 2smery- 1.-Ako ide 204 zo sokolskej na kooperativu a 2.- 83 zo SAVky do Dúbravky....Keď tam už asi 5.minútu svietila tá ***n.utá červená, šofér 34ky(2618) otvoril dvere ? To isté električky- pri kooperative na križovatke stáli a cestujúcich vypúšťali. neviem čo sa tam dialo, okrem tých kolón. Nevidel som ani žiadnu nehodu
Miso_83