Reakcia na: peto1622 #90650:
a popoludní zase klasika 4802/4 + 2414/6
Re #90654 TomJ: a ingeting ar som det ska... chcem sa veľmi "poďakovať" tomu volovi, ktorý skutočne veľmi inteligentne - počas dňa
zmenil nástup/výstup, keďže som išiel popoludní na bus ku SvF, kde stál ráno a včera, ale popoludní už ďalší zastavil až dole pri elinách na STU (nie na elinovej trati ale medzi elinovou zastávkou a budovou) takže tam ten bus nečakal vôbec na odchod a len to prefrčal ako klasickú zastávku. inak odchody tuším časovo ostali ako z Vazovovej
dnes rano som siel s 2617, tak mohlo by to byt ono
ale ostali stáť na mieste s otvorenými dverami a ľudia im zároveň nastúpili. dnes ráno išiel asertívec (inak dosť pomaly oproti normálu
) a ten zastavil o nejakých pár metrov skôr ako je označník, tak neviem, či si tam dal vyrovnávačku a potom to potiahol na kvázi nástupisko... takže asi závisí od vodiča+času príjazdu, ako sa zachová. btw. na prenosnom označníku pred SvF (včera určite dnes neviem) nebol vycapený žiadny CP a tuším ani oznam
Jakub1