Reakcia na: peto1622 #90632:
Sorry, nič mi neprišlo, napíš mi prosím ťa tvoj mail, napíšem ti z iného mailu. Diky.
Malá zmena - L94 namiesto na zastávke električiek má výstupisko/nástupisko priamo pred hlavným vchodom na SvF STU, má tam aj prenosný označník. A ak som dobre videl, potom smer Pe na zastávke elín nestála vôbec, išla normálne po ceste. Možno by bolo dobré aktualizovať...:
Tak t osa ospravedlnujem
M3go