TeBeCe> preco ty mas vzdy zle spravy?!
Btw na tej Saratovska - Drobneho zostane moznost otacat sa do druheho smeru? Lebo ako sa potom bude tocit 20 a 27?
Snad nie az na Trhovej ako 22.
Na preferenciu sa nechcem ani pytat radsej.
Neoplan> no tie linky si zhruba vystihol az na tu 35 ta je celkom v pohode. Najma pre starych ludi.
Btw na tej Saratovska - Drobneho zostane moznost otacat sa do druheho smeru? Lebo ako sa potom bude tocit 20 a 27?Snad nie az na Trhovej ako 22.

Na preferenciu sa nechcem ani pytat radsej.

Neoplan> no tie linky si zhruba vystihol az na tu 35 ta je celkom v pohode. Najma pre starych ludi.

Hold, ale dakedy sa mi zda, ze tie nase grafikony robia daky srandisti. Absolutna magorina je 32min. prestavka za kazdym 2.kolom na 58!!! To je chore. A cela 58 je chora tiez.
TeBeCe
ZV 2061 poobede na 59
ZV 2831 poobede na 71
7106 poobede na 5
1402 vypadol z linky 85 o cca 15.20
jano> neviem za co bola ta 2061 na 34