Ani 83/4 nemas dobre, kedy si ju videl? Ja som sa s 83/4 viezol domov a bol tam iny voz. Taktiez skus opravit aj viacero inych chyb vo svojej vyprave ?
Re #90438 kubo_99: kuk sem #90428
Re #90439 kacka: pevne verím, že branko nesklame a všetky busy z tej horiacej série aspoň na tri mesiace vyradí z premávky ?
Re #90440 Sati: horelo ti pod zadkom? ?
Otázky:
1, 2412 bude historické vozidlo?
2, 3700 bude historické vozidlo?
3, 6207 bude historické vozidlo?
4, 6615 bude historické vozidlo?
5, 2881 bude historické vozidlo?
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Jadran
1, uz je
2, preco by bolo???
3, co si myslis??
4, akurat 6615? co je na tom??
5, uz je, aspon podla imhd ?