Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Jazdí ešte 1512? Zdá sa mi, že tu už dlho o ňom nebolo písané.
Reakcia na: martin15 #90369:
4816 vypadol po 18:00 z 91/1,hradil ho ZV4825

91/10+N80 -4105
Reakcia na: martin15 #90358:


4815 vypadol okolo 16:30 z linky 29/2,odchod 16:38 s mesta smer devin hradilo podmostove ZV4825,dalsie kolo sa napojil 4818 alebo 19(pani vodicka ,uz dve kola predtym nieco majstrovala vpredu aj vzadu pri botanickej a riviere ? )

28:2801,2823,2645
29:4210,4815
? M:4825,4818-9/2
96/2 - ZV 1606 (odch. 15:52 z Markovej, smer Prokofievova)
Zo vcera, 24.7.2009
39: R1661 ZV - hradil poobede, smer Suhvezdna
65: 3710 ZV - hradil vecer, potom ho vystriedal 2639 ZV
87: 4849 ZV - hradil okolo obeda, smer Astronomicka
Reakcia na: karosaB952e #90354:
Ne, furt huci ako vysavac, tak ako aj ine Tedomy, tusim uz skoro vsetky. Zavazne poruchy na Tedomoch opravuju Cesi a menej zavazne zalezitosti ako vymena ziarovky v stretavacom svetle opravuju fesaci v dielnach na tazkej udrzbe tusim.
zo soboty:
83-2622, 2635, 2820
88pp-1222, 1221, 1219, 1214, 1213, 1217
92-4807/3(4)
99-4110, 4112, 4121, 4122
Reakcia na: IGIs #90357:
pan dokonaly myslel mna, nie teba. konecne si nasiel novu obet tak uz moze zas prispievat ?
Reakcia na: Sati #90361:
odpustte vase velicenstvo, ze nie som taka dokonala ako vy ? ?
Reakcia na: martin15 #90358:
91/6: 4811 ?
Reakcia na: IGIs #90357:
ked fuka ze lame stromy tak je otazka casu ked vypadne aj prud a nenarazal som priamo na teba ?
aby som nezabudol. 7735+7736 dostala transparenty, len sa mi nechce novinku pisat, hehe
lobogo a spol.: "Dispečerské fórum je určené na informovanie o meškaniach alebo výpadkoch spojov a o iných dispečerských záležitostiach. Rovnako sem môžu byť pridávané pochvaly alebo sťažnosti na vodičov"

Dávam do pozornosti najmä poslednú vetu.
dnes:

91:4816,4843,4835,VN /4 nemam,4803,S /6 nemam,VN /10 nemam
Reakcia na: Sati #90356:
tak prepáč, že som sa pýtal na výpadok električiek - čo je téma dispečerského fóra ❗ ?
s podaktorymi tragedmi na tomto fore by sa tu uz malo nieco robit ako predpoved pocasia som tu uz dlho necital a otazky typu ze preco po vychrici nejde elektrika je tiez dost na hlavu uz len cakam ked tu niektory exot ci exortka napise ze dnes o 14:00 ked vonku bolo 36°C bolo vo vozidle teplo! ❗
Reakcia na: lobogo #90352:
a co??? to je akoze tvoje dnesna vyprava??? nerozumiem, co si tym chcel povedat...SHMU vydava vystrahy 1. stupna pred burkami takmer kazdy den a nikto to sem zakazdym nepise...tak si nabuduce radsej odpust takyto prispevok...
dlho som nešiel s 1106, má už tú hlučnosť v norme???
alebo stále huči ako keby mala 20 r.?
kto vlastne opravuje Tedomy?
zo včera 70 : 1201 ?
Slovenský hydrometeorologický ústav vydal dnes popoludní výstrahu 1. stupňa. Varuje, že na takmer celom území Slovenska sa v noci z piatka na sobotu môžu vyskytnúť početné silné búrky, ktoré môžu byť spojené s krátkodobými, ale intenzívnymi lejakmi. ? ? ? ? ? ? ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.