Super, toto sa už nevolá dispečerské fórum ale bonzáctvo.
Ako o čom to je? Tak to ja tu každý den budem písať čo kto kedy urobil zle za volantom. ☠ ☠
Ako o čom to je? Tak to ja tu každý den budem písať čo kto kedy urobil zle za volantom. ☠ ☠
ale to je off a sem to nepatri ?
enge2