Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Super, toto sa už nevolá dispečerské fórum ale bonzáctvo.
Ako o čom to je? Tak to ja tu každý den budem písať čo kto kedy urobil zle za volantom. ☠ ☠
Reakcia na: N/A #90331:
a aké komplexy? čo splietaš za blbosti...
Reakcia na: no.ev.di. #90323:
Ty si iny pako.Co si tu riesis bonzovanim svoje komplexy?Sorry za OT.
Výprava trolejbusov
201: 6624.
204: 6264, 6265.
206: 6271.
209: 6294.

Výprava autobusov
21: 1622.
39: (ZV) MAN na Bajkaskéj o cca 16:33.

- popíše niekto ❓
Reakcia na: peto1622 #90328:
92/7 4803 ?
Reakcia na: kecho #90308:
mas pravdu na 84/2 dnes uz 4857, ale zas na 84/1 jazdil 4834 +zvysne 84ky: 2622/6, 2813/7
88-1205/1, 1208/4, 1221/6, 1215/7
92-4215/1, 4823/3, 4214/6

ine postrehy:
34-2603, 2606
39-1807, 1403
53-2706
61-2650/1, 2409/6, 2645, 2628
63-1614/7, 1637, 1623, 1801
74-2406/3, 2503/6, 2637
78-2638/6, 2831/8
83-2619/8, 2631
201-6630
203-6266/5
204-6264
209-6279/1, 6290
Reakcia na: no.ev.di. #90325:
myslim, ze niekedy jazdi clovek s mobilom v ruke este koncentrovanejsie ako bez neho. lebo je si vedomy viac ze prevaza ludi 😛 ale to je off a sem to nepatri ?
Reakcia na: no.ev.di. #90325:
oprava - od Záporožskej po Matadorku by nepočkal,že?
Reakcia na: enge2 #90324:
to by nepočkal 3minúty od Záporožskej po ŽST Petržalka... si zober, že tam sa nepohybuje málo ľudí, že sú tam dva prechody hneď na sebe a plus tam jazdia aj šoféri áut ako idioti. Takže miesto ako vyšité pre nehodu. Šoférovanie autobusu nie je holubník, ak si to dakto myslí.
Reakcia na: no.ev.di. #90323:
urcite ti podakuje ak mu strhnu nejake tie bubasiky kvoli tvojmu prispevku ?
Šofér čo dnes o 15:00 mal na L80 voz 4111 smer Matadorka by si mal uvedomiť, že keď sa šoféruje tak sa v ruke nedrží mobil ale volant! Žeby adept na kariéru našich "úspešných" vodičov električiek?! ?
Reakcia na: IGIs #90321:
nie si policajt? ? neviem ale chvilu potom ako prestalo tak silno fukat. okolo pol noci alebo chvilu pred nou hm ?
Reakcia na: kacka #90320:
nevieš kedy to bolo?
Reakcia na: IGIs #90313:
vraj v okoli pionierskej
O cca 14.10 videné ZV 1804 na linke 50 z Tomášikovej smer Aupark.
Reakcia na: M3go #90317:
Taktiež výpadok prúdu v cca týchto hodinách bol na Kramároch na krásnej hôrke (celu noc)
Reakcia na: Jakub1 #90314:
Prúd nebol do 6:30 🙂
Jakub hej ? a strechu mi neodvialolo? akurat stavame pri volkswagene ze ci nieco take nehlasili.

MISO ta 1403 na L21 bola na 14
noc z 23. na 24.7. odchod 0:30 z mesta:

N72 2711
N74 3516
N61 2110
N55 3701
Reakcia na: kecho #90311:
DNV bez prúdu; od cca 22.40 do 6. hod

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.