Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Okolo 12:45 stála prázdna 4818 na linke 68 na zastávke Trhovisko, smer Trnavské mýto, boli tam aj dve dispečerské vozidlá a sanitka.
Dnes


3 - 7109
8 - 7085,7126
9 - 7803+7804
16 - 7113,7121,7131


32 - 1104,1201
133 - 1222
R1504 bola alebo išla hradiť 74 (Hl.st.). Aspoň to mala na transparente ked išla okolo (pred pár minútami išla na nadjazd pri ex konečnej dolnozemska)
Reakcia na: kacka #90237:
Nie, 16 som si nepísal
Viliam22- 16tku nemáš?
21. 7. 2009

20 - 2106
22 - 2103/1, 2110
83 - 2822/3, 2818/4, 4820/5, 2631, 2829, 2642, 2831

5 - 7939+7940/9, 7301+7302/10, 7925+7926/11, 7953+7954, 7951+7952, 7957+7958, 7933+7934, 7907+7908, 7937+7938
9 - 7904+7903/5, 7843+7844/6, 7733+7734/7
13 - 7114/2 - vodič v zácviku, 7110/3

"hríbikové" ZV: 7128
par postrehov:
53-2509
61-2647
68-4842/4, 4132
74-2613
78-2810/2, 2828/3, 2645/4
209-6301
dnes ešte:
50 - 2650/4
70 - 1222/..
94 - 4827/..

Re #90233 peto1622: no ešte že som išiel o ten jeden bus skôr, by som bol normálne hneď z rána nazúrený, že ma najprv zožrali komáre na zastávke a potom ešte toto...
mi to pripadá, že fakt tá snehulienka tam už je pridelená, veď bola dnes, včera a tuším aj v piatok.... ale zase lepšie ako nejaká 27xx 😉
inak 5:41 z ovsišťa išla normálne 4855 a čo som sa v nej ráno viezol, nevšimol som si nejaký náznak zdochnutosti ani sa netvárila, že by chcela vykapať....
Reakcia na: kecho #90229:
s tou vcerajsou 88/7 ci bolo nieco vypravene neviem, ale povedal by som, ze skor ano, prvy odchod ma 5.17 od NM, mohol vypadnut a Man mohol hradit to dalsie kolo ale to je len teoria, nebol som tak skoro hore, neviem povedat naisto

Dochodcov netreba podporovat v tom, ze kazdy spoj ide na ich vysnivane miesto ?, potom sa este aj na 78cke vypytuju, ci ide na Mileticku a nie a nie im vysvetlit, ze nie kazdy spoj tam chodi a niektore tam nikdy nechodili, co oni nevedia pochopit ?

a doplnim z dneska:
84-4854/2, snehulienka 4136 zase raz/4 ❗ ❗ , 2630/5, 2813/7
+odchod 84/1 o 7.40 od Halovej smer Ovsiste hradil nejaky 15metrovy Man ale 8.16 smer Hrobonova siel opat 4855
88-1205/2, 1202/3, 1213/4, 1207/6, 1217/7
Reakcia na: kacka #90221:
v pohode, neskor mi napadlo, ze si si asi pomylila hodinu ?
Reakcia na: kacka #90226:
9/6 bola ? ja viem že bola na prehliadke, ale čo sa pamätám, tak iné súpravy tohoto typu čo sa vrátili z prehliadky mali taký istý zvuk ako pred tým (len niektoré "stíšili"-asi im vymenili podvozky-keď idú rýchlo nie je počuť typický zvuk T6A5- ale veľmi pekný zvuk má k2S 7119?)
okolo 06:30 išla 7304 z Rače smer Vazovova (pravdepodobne išla na HLŽST) ?
Dnes (21. 07. 09) ráno:
16 – 7130/10
31 – 1809/..
59 – 2610/.., 2800/..
68 – 4842/4
80 – 3701/..
83 – 2631/..
84 – 4855/1, 4210/3, 2401/6
88 – 1208/1, 1212/5
93 – 4841/9, 4807/..
94 – 4851/1, 4828/.., 4204/..
96 – 1636/.. (5:45 bosákova smer Pe)
99 – 4121/7, 4131/asi11,4129/asi14
191 – 4104/..

Zo včera:
84 – 4828/1, 4857/2, 4136/4, 2829/5, 2403/6, 2813/7

Re #90207 peto1622: mohla byť, veď ráno tam išiel (ex)wienerschnitzel... len by ma zaujímalo, či vôbec tam bol nejaký SU vypravený, keď vídeňák išiel už o pol siedmej 🙂

Re #90210 peto1622: ? treba im povedať, že zastávka Trhovisko/Lidl/Tesco/Kaufland alebo nejaký iný superdôležitý bod 😉
Reakcia na: JohnyButrel #90225:
nebude to tymto?
"Ďalšou zo série električiek, ktoré sa v posledných týždňoch podrobili prehliadke, oprave a obdržali klasický červený náter, je električková súprava T6A5 #7925+7926. Súprava bola odstavená v prvej dekáde mája a do premávky sa vrátila 17. júla 2009" ?

na akej linke si ju videl?
7119-16/7 chválim večerného šoféra za peknú jazdu ? Rovnako aj šofér poobedný 7925+26 išiel dobre- všimol si dakto z vás že táto súprava má iný zvuk(predný vozeň určite) oproti ostatným T6kám?hučí zvláštne, pekne skoro ako dáke metro
Reakcia na: boxcar #90223:
bola to L3 ?
Reakcia na: IGIs #90222:
pravdepodobne L3. Videná o 16:55 na Račianskom mýte.
medzi 15:50 až 17:05 hradil ZV HLST 7720 nejakú K2S (reklama LBC)

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.