Reakcia na: kecho #90229:
s tou vcerajsou 88/7 ci bolo nieco vypravene neviem, ale povedal by som, ze skor ano, prvy odchod ma 5.17 od NM, mohol vypadnut a Man mohol hradit to dalsie kolo ale to je len teoria, nebol som tak skoro hore, neviem povedat naistoDochodcov netreba podporovat v tom, ze kazdy spoj ide na ich vysnivane miesto ?, potom sa este aj na 78cke vypytuju, ci ide na Mileticku a nie a nie im vysvetlit, ze nie kazdy spoj tam chodi a niektore tam nikdy nechodili, co oni nevedia pochopit ?
a doplnim z dneska:
84-4854/2, snehulienka 4136 zase raz/4
, 2630/5, 2813/7+odchod 84/1 o 7.40 od Halovej smer Ovsiste hradil nejaky 15metrovy Man ale 8.16 smer Hrobonova siel opat 4855
88-1205/2, 1202/3, 1213/4, 1207/6, 1217/7

kecho
50 - 2650/4
70 - 1222/..
94 - 4827/..
Re #90233 peto1622: no ešte že som išiel o ten jeden bus skôr, by som bol normálne hneď z rána nazúrený, že ma najprv zožrali komáre na zastávke a potom ešte toto...
mi to pripadá, že fakt tá snehulienka tam už je pridelená, veď bola dnes, včera a tuším aj v piatok.... ale zase lepšie ako nejaká 27xx
inak 5:41 z ovsišťa išla normálne 4855 a čo som sa v nej ráno viezol, nevšimol som si nejaký náznak zdochnutosti ani sa netvárila, že by chcela vykapať....