Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: kacka #90226:
9/6 bola ? ja viem že bola na prehliadke, ale čo sa pamätám, tak iné súpravy tohoto typu čo sa vrátili z prehliadky mali taký istý zvuk ako pred tým (len niektoré "stíšili"-asi im vymenili podvozky-keď idú rýchlo nie je počuť typický zvuk T6A5- ale veľmi pekný zvuk má k2S 7119?)
okolo 06:30 išla 7304 z Rače smer Vazovova (pravdepodobne išla na HLŽST) ?
Dnes (21. 07. 09) ráno:
16 – 7130/10
31 – 1809/..
59 – 2610/.., 2800/..
68 – 4842/4
80 – 3701/..
83 – 2631/..
84 – 4855/1, 4210/3, 2401/6
88 – 1208/1, 1212/5
93 – 4841/9, 4807/..
94 – 4851/1, 4828/.., 4204/..
96 – 1636/.. (5:45 bosákova smer Pe)
99 – 4121/7, 4131/asi11,4129/asi14
191 – 4104/..

Zo včera:
84 – 4828/1, 4857/2, 4136/4, 2829/5, 2403/6, 2813/7

Re #90207 peto1622: mohla byť, veď ráno tam išiel (ex)wienerschnitzel... len by ma zaujímalo, či vôbec tam bol nejaký SU vypravený, keď vídeňák išiel už o pol siedmej 🙂

Re #90210 peto1622: ? treba im povedať, že zastávka Trhovisko/Lidl/Tesco/Kaufland alebo nejaký iný superdôležitý bod 😉
Reakcia na: JohnyButrel #90225:
nebude to tymto?
"Ďalšou zo série električiek, ktoré sa v posledných týždňoch podrobili prehliadke, oprave a obdržali klasický červený náter, je električková súprava T6A5 #7925+7926. Súprava bola odstavená v prvej dekáde mája a do premávky sa vrátila 17. júla 2009" ?

na akej linke si ju videl?
7119-16/7 chválim večerného šoféra za peknú jazdu ? Rovnako aj šofér poobedný 7925+26 išiel dobre- všimol si dakto z vás že táto súprava má iný zvuk(predný vozeň určite) oproti ostatným T6kám?hučí zvláštne, pekne skoro ako dáke metro
Reakcia na: boxcar #90223:
bola to L3 ?
Reakcia na: IGIs #90222:
pravdepodobne L3. Videná o 16:55 na Račianskom mýte.
medzi 15:50 až 17:05 hradil ZV HLST 7720 nejakú K2S (reklama LBC)
Reakcia na: peto1622 #90218:
a teraz pozeram ze som to tam napisala blbo ? malo to byt takto:

"Re #90207 peto1622: miesto 92/1 islo ZV R1660 (odchod 15:36 z vozovne)"

lebo isli par minut po sebe tie busy ?
Reakcia na: peto1622 #90218:
no, robi ? som pozerala o riadok nizsie ?
201:6614
202:6611
208:6607,6631,6277
Reakcia na: kacka #90211:
odchod 14.36 z Vozovne nerobi 92/4?
Touto cestou by som chcel pozdraviť vodiča vozidla 4844 na 68/4, že ak zastaví na zastávke ako tretí a je mu zaťažko zastaviť ešte raz, nech sa aspoň presvedčí, či niekto stojaci pri označníku predsa len nemáva že by chcel nastúpiť (zast. Hrobákova, 19:55) a že nie je práve najvhodnejšie nechať vystupovať cestujúcich na trávnik (zast. Romanova, 19:56).
DNES 20.07.2009

asi 2630 vypadla z linky 83/8 dnes rano , hradil ju ZV R 1659 a neskor sa vratilo vozidlo 2630.
23/1 hradena ZV 2811 od 07.00 hod.

23-ZV 2811, 3705, 1807/7.
26-1807/7.
30-3536/6.
34-2627, 2402, 2417, 2414, 2408, 2637.
38-3527.
43-3546.
59-2819, 2404, 2621, R 2401, 4209.
63-1806/1, 1631/3, 1614.
75-2610/3.
83-2825, 2822, 2823, 2826, 4820, 2642, 2629, 2630, 2820, 2635, xxxx, R 2819.
Nahradne Vozy : ZV R 1659/8.
84-4828, 4857, 4210, 4136, 2829, 2403, 2813.
92-4823/3.
94-4840/1, 4847/2, 4827/3, 4832/4, 4204.

N34-2635.

ZV PRI KRIZI : ZV R 1659 a ZV 2811.

Pochvaly pre vodicov vozov : 2417, 2402, 2403, 2820, 2823, 2819 za rychlu a skvelu jazdu . dakujem ? ?
Reakcia na: kubo_99 #90214:
59/4 2401
59pp - 2819, 2404, 2621, ..., 4209

+ 39/8 - 1411 ?
Reakcia na: luky133 #90208:
Ledky maju už vsetky - len na 6705 som ich ešte nevidel

btw. dnes na 32/7 "zelenotykadlovy" 1215 ?
Dnes:
32: 1106/.., 1202/..
83: 2820/..
96: 1612/..

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.