Reakcia na: kacka #90226:
9/6 bola ? ja viem že bola na prehliadke, ale čo sa pamätám, tak iné súpravy tohoto typu čo sa vrátili z prehliadky mali taký istý zvuk ako pred tým (len niektoré "stíšili"-asi im vymenili podvozky-keď idú rýchlo nie je počuť typický zvuk T6A5- ale veľmi pekný zvuk má k2S 7119?)
kecho
16 – 7130/10
31 – 1809/..
59 – 2610/.., 2800/..
68 – 4842/4
80 – 3701/..
83 – 2631/..
84 – 4855/1, 4210/3, 2401/6
88 – 1208/1, 1212/5
93 – 4841/9, 4807/..
94 – 4851/1, 4828/.., 4204/..
96 – 1636/.. (5:45 bosákova smer Pe)
99 – 4121/7, 4131/asi11,4129/asi14
191 – 4104/..
Zo včera:
84 – 4828/1, 4857/2, 4136/4, 2829/5, 2403/6, 2813/7
Re #90207 peto1622: mohla byť, veď ráno tam išiel (ex)wienerschnitzel... len by ma zaujímalo, či vôbec tam bol nejaký SU vypravený, keď vídeňák išiel už o pol siedmej
Re #90210 peto1622: ? treba im povedať, že zastávka Trhovisko/Lidl/Tesco/Kaufland alebo nejaký iný superdôležitý bod