dnes ráno okolo 6, keď som šiel do práce som si všimol na Račku asi 20 vozidiel "Služobná jazda" a asi 7 z nich boli trolejbusy. To ich toľko chodí ráno na výjazd
?
?
?
/ZV(7) (6:37 hálova smer asmn)
Mike