Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: IGIs #90201:
Ak išli po kope tak predtým musel byť nejaký prestoj alebo nehoda...
dnes ráno okolo 6, keď som šiel do práce som si všimol na Račku asi 20 vozidiel "Služobná jazda" a asi 7 z nich boli trolejbusy. To ich toľko chodí ráno na výjazd ❓ ?
Dnes (20. 07. 09) ráno:
34 – 2408/..
59 – 2621/..
68 – 4218/.., 4804/..
80 – 4118/3, 4113/10, 4116/.., 4110/..
83 – 2823/.., 2642/..
84 – 4828/1, 4857/2, 4136?/4 (normálne s tabuľkou), 2829/5
88 – 1207/1, 1210/4, asiR1654❗/ZV(7) (6:37 hálova smer asmn)
92 – 4823/..
93 – 4809/..
94 – 4840/1, 4204/.., 4832/..
95 – 4843/.., 4215/..
99 – 4131/..
191 – 4130/2

Na 84/4 je už pridelený kraťas?? týmto opäť pozdravujem predsedu predstavenstva DPB, a.s., Branislava Zahradníka, podľa ktorého počas letného grafikonu nebudú dopravcovi autobusy chýbať...

Čo si pamätám zo včera, tak:
Na 96 išla 17:28 z lachovej smer Pe garantovane NP červená vrakosa 1632.
180 – sanitka1904

Re #90176 luky133: podľa mňa by ju mal dostať, pretože sa neviezol Tbusom a jasne povedali, že Tbusy budú premávať zadarmo 😉
Re #90184 TomJ: no a? veď to je už klasika, aj dnes bolo fajn počuť že bezmenná zastávka je na znamenie, človek sa aspon pobaví 😉
Pri príležitosti stého výročia premávky t-bus bol včera (= nedeľa 19.7.09) slávnostne strhnutý preves v križovatke Miletičova - Prievozská o 18.20, následkm čoho došlo k výpadku prúdu medzi spomenutou križovatkou a križovatkou Svätoplukova - Nivy.

Po čase bol zavedený odklon liniek:
201 Hl. St - ASMN (ako 210),
207 208 212 Hodžovo - Kollárko - 29.8. - Rajská
avšak pre ignorovanie/nepočutie výzvy vodičmi t-bus sa odklon týkal max. 1 vozidla na každej linke...
NAD
ZV Hl. Stanica 3409 201 Hl. Stanica -> Čiližská
ZV N. Most 4825 202 Rajská - > Čiližská a aj Čiližská -> Rajská ?
ZV 2827 202 Rajská ->Čiližská
ZV 2651 ???? (neviem či sa zapojil)

Premávka cez spomínaný úsek čiastočne obnovená o 18:50 a o 19:00 vo všetkých smeroch v plnom rozsahu.
nevie niekto kde budu tento tyzden (konkretne utorok) jazdit elektricky 7122 a 7925+26? ?
Reakcia na: TomJ #90190:
Hehe, aj toto tu už bolo. Príspevok od 810zssk #89965 ?

Re #90143 Risko1: ? ? ?
Reakcia na: Miso_83 #90193:
doplnim 88cku:
1213/2, 1215/3, 1208/6(tu spominal aj Kecho uz v prispevku)
Reakcia na: kuko1 #90191:
Áno kvôli výročiu.
Reakcia na: Miso_83 #90193:
ZV PRI KRIZI : ZV 2816.
DNES 19.07.2009

23-3533/1, 1109/7.
26-1109/7.
28-2812, 2634, 2648.
29-4833, 4857.
38-3536.
39-1636/2, 1638/4, 1806, 1813.
41-3524.
43-2628, 2646, 2612.
80-4122/4.
83-2622, 2642, 2623, 2811, 2649, 2820, 2829, 4842, 4827, 2800, xxxx/11.
88-1207/1, 1633/4, 1634/5.
91-4855, 4802, 4815, xxxx, 4803, 4810, xxxx/10.
93-4804, 4805, 4813/6, 1609/11.
95-4817/6.
98-1815/3, 4818, 4807, 4853.
100-6703, 6702, 6701.
128-3530+3591.
901-3303, 3302+3592.

211-6624/1, 6609/2.

N34-2800.

ZV Pri KRZI : ZV 2816.
ZV NOVY MOST : ZV 4825.

POMOHOL : Peto 4958 a RWK 22
6701 odtiahnutá pre poruchu 🙂
Ahojte neviete prečo majú skoro všetky trolejáky farebné stužky? Kvôli tomu výročiu?Ak sa to tu už preberalo tak sorry bol som 2 týždne v Bulharsku na dovolenke a nechce sa mi to tu prehľadávať.
Reakcia na: Risko1 #90187:
Mimochodom, to isté robilo zo začiatku aj na 41, keĎ pridali zastávku Hauerland. Zrejme chvíľu trvá, kým DPB zoženie tetu, ktorá to nahovorí.
Pri prilezitosti vyrocia tbusov premava aj linka 133? Displej na molecovej aktualne ukazoval L133 o 1 min., L33 o 5 min. 😛
Reakcia na: Risko1 #90187:
Sory, týždeň som tu nebol, tak som nečítal príspevky dozadu.
Reakcia na: TomJ #90184:
Nuz to som uz pisal aj ja 12.7 #89945 a #89946 + boli k tomu aj reakcie
201: 6605 ? , 6634, 6636, 6637, 6629
202: 6607 ? , 6601,
212: 6612-nemala stuzky, 6618, 6613, 6624 mozno bola na 211
Viezol som sa dnes 1208 na linke 88 a takto ohlásilo zastávku Rontgénová: "Nasleduje zastávka: prosím pozor, zastávka je na znamenie." A navyše ešte hlásilo Autobusovú stanicu v pôvodnom znení ASMN.
Reakcia na: TeBeCe #90173:
No lebo Ikace 435 a Solarisy ich nemaju,ze ? ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.