Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: richi78 #89967:
nevies nahodou na akom poradi jazdi dnes, pripadne aj zajtra ta 1999?
Reakcia na: Jakub1 #89970:
aha... no super, ale tak ani 1405 nevydrzi velmi dlho... a zatial co je s majitelom 1405?
Reakcia na: Jadran #89969:
Áno, aj s majiteľom ?
Reakcia na: Jadran #89969:
Namiesto 1615, ktorá bola naposledy v premávke 26.5. ?
Reakcia na: richi78 #89967:
1405 na celodennom poradi? ?
Reakcia na: 810zssk #89965:
no neviem, dnes ráno ešte RTG v SU nebolo... a okrem toho ASMN zmeniť na AS, to stačí "useknúť" ten wav/mp3/ogg či v čom to majú nahraté a ak to usekli šikovne (nie ako typ zlepenca STU), tak to nemusí byť počuť...
21pp
1801, 1802, 1633, 1405, - , 1634, 1620, 1628, 1614, 1306, 1401, 1412 ,1810, 1409, 1606 ?

21/3 - vypadol cca o 6:00 pred z. Novoveska smer VW pre poruchu motora (pravdepodobne problem s plynom), hradili ho 2x many, mal by sa napojit 1619
21/10 - mal DN (cca 6:25) pred krizovatkou Racianske myto, pritomna aj dielna, hradil ho ZV 1710
21/13 - jazdil minimalne prve kolo podla grafikonu pre skolsky rok

1999 s novou reklamou na nakupne centra IKEA a AVION
Reakcia na: 810zssk #89965:
*zrobili
Reakcia na: Risko1 #89945:
Nic nove, dlho to robi(lo) aj na Hauerlande.. treba pockat na nahratie zastavok..

Re #89964 kecho: Myslim, ze uz nahravali, kedze vcera v trolejbuse hlasilo Autobusova stanica namiesto Autobusova stanica Mlynske Nivy (a nebolo to odseknute, aspon to tak neznelo), takze mozno aj RTG zrobia..
Dnes (13. 07. 09) ráno:
68 – 4810/10, 4804/.., 4842/.., 4802/..
83 – 2810/.., 2825/..
84 – 4853?/tuším2
88 – 1210/2, 1212/3, 1222/4, 1215/6
94 – 4207/6, 4838/..
96 – 1602❗/..
99 – 4112/5, 4101/..
191 – 4105/2

Re #89945 Risko1: som na to myslel už dlhšie. nevie niekto, či vôbec bude DPN nahrávať akustiku nových zastávok? napr. práve táto neoznámená RTG "na znamenie" je naozaj celkom vtipná 🙂 mohli by potom nahrať nanovo aj "Slovenská.....technická univerzita", lebo to vyzerá, ako keby hlásiču zabehlo, keď to zlepili z dvoch kusov...
Re #89949 peto1622: a ty si už videl nejakého cestujúceho čítať (napr. oznamy, CP a pod.)? 😉
Reakcia na: klasIK #89954:
53 bola vonku.Asi sa skusala.
Reakcia na: Majo #89961:
To neviem, ale údajne mal bielu strechu. ?
Reakcia na: richardhudec #89956:
Jej fotka je na iMHD už nahratá 2 dni, akurát ju nemal čas nikto schváliť.

Re #89954 klasIK: Nebola to 6207? ?

Re #89951 kacka: To nie je oranžová, ale červená.
Nieco malo z nedele:
83/1-2829 okolo 18.20 h. docasne vypadol, bez ZV
83/2-2812 okolo 17.45 h. vypadol, neskor ho nahradil ZV 4801 ?
83/4-2822 od 20.42 do 22.24 h. nepremaval, hned ho nahradil ZV 2801

A urobim dnes Vianoce:
1: 7825+7826, 7737+7738, 7779+7780, 7785+7786, 7741+7742, 7777+7778
5: 7937+7938, 7949+7950, 7953+7954, 7917+7918, 7905+7906, 7845+7846, 7904+7903, 7939+7940
12: 7775+7776, 7781+7782, 7751+7752, 7823+7824
20: 2109, 2102, 2104, 2108
23: 3521, 1109
26: 1109
83: 2829, 2812, 2820, 2822, 2810, 2819, 2818, 4853, 4857, 2649, 2602
? M: ZV 2801/4; ZV 4801/2
128: 3511
N34: 2649
Reakcia na: richardhudec #89956:
Myslis tu reklamu s orlom harvym co je na 7904-03jke?Tak tato suprava je cez tyzden na 9/5(ovsem ak voz nieje odstaveny,alebo majitelia na dovolenke)a cez vikend moze byt mimo zadelenia hocikde. ?
niečo z dnešnej noci:
N80: 4103
N95: 4818
N99: 4110
Reakcia na: richardhudec #89956:
ja ju mam odfptenu ?
Damy a pani pohybuuci sa v okoli liniek 5, 9 a 16...Ak by ste zajtra videli supravu 7904+7903 (reklama na HC Slovan), tak to sem napiste co najskor na forum poprosim...Spoluziak pracujuci pre Slovan by ju chcel nafotit na ich stranku a ked by som uz disponoval tou informaciou aj ja, tak rovno by som to aj ja nafotil na imhd.sk 😉 Tak vopred dakujem pekne:)
Reakcia na: klasIK #89954:
no stare kratke trolejbusy su v BA skoro vsetky, takze to je siroky pojem ?
Bol som teraz na strednom Slovensku, ale známa mi spomínala, že v piatok (?) videla "starý trolejbus, krátky" na Dolných honoch. Vie mi niekto objasniť, o čo išlo? Žeby druhá 9Tr po oprave? ❓

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.