dnes je pekny k*k*t na 5/11 (7943+4) poobede...v plnej suprave v tuneli vobec nezasvietil...a pri vyjazde z tunela si zapalil cigaretu a za par zastavok uz bol cigaretovy smrad aj v priestore pre cestujucich...takych yebnutych vodicov by mali hned vykopnut!
- 350mb je vela, ale 95% z toho su urcite obraazky
Anndy008
ale diky za info
ja sa rad zaujimam o mhd (ako to funguje a tak podobne), aj ked moc o tom neviem (iba com som vypozoroval), a vasu stranku som obajavil az teraz, tak sa skor budem viac pytat ako hovorit