Reakcia na: Tomas #8782:
no to neviem. Asi by ho ludia hore Prazskou tlacili. :-I Inak ten krpaty je pekne zasraty. Ved ked jazdi na takych sedlakoidnych linkach. Ze 70,67. Ja uz len cakam, ci ho nehodia na 77, alebo 79...
Ci dobre to uvidim.
Par takych poznam. Radsej nebudem menovat...


frenky