Frenky:O tej nehode je ticho,a je to dost smutne ze to MHD zanedbava.Nemozno to asi riesit bez indicii.
A soferi autobusou(niektory,cest vinimkam)su bezocivy!!!!!!Co sa stim da robit????
A soferi autobusou(niektory,cest vinimkam)su bezocivy!!!!!!Co sa stim da robit????
J
K tej zastávke. Podľa zmluvy s hlavným mestom, zastávka musí byť opravená do dvoch dní. To sa týka napr. rozbitého skla a tak. No koľko sa hento bude opravovať. Zatiaľ len urobili poriadok. No mohli poumývať aj tú krv na zemi.
Neviete aj ďalšie odchody CB 18m spod nového mosta. Teda nekoršie ako tých 19:38.