v krasnanoch som dnes pocas popoludnajsej spicky videl odstavene dva SORy...ktovie preco...

















- som iny - aj preto pouzivam 2x "n" 
- su aj horsie veci, ktore tu nefunguju a auto to isti
- ale to je jedno
.
Anndy
ale diky za osvetlenie