Tak- par infosiek...
Font Ev.č Century (neviem jake, nejake Bold)
Font Linkových tabuliek,poradí a názvov zastávok - Hrubý Arial Narrow
Font Zastavkovych tercikov - Arial Black
Tak a teraz vy- nrvie niekto zvas font transparentov????
Font Ev.č Century (neviem jake, nejake Bold)
Font Linkových tabuliek,poradí a názvov zastávok - Hrubý Arial Narrow
Font Zastavkovych tercikov - Arial Black
Tak a teraz vy- nrvie niekto zvas font transparentov????
pripajam sa dnes od otca a prinasam par drobnosti 


Andy
Re #8506 Jano: Dost nepodstatna udalost oproti tej ul. 29.8.
Re #8516 frenky: Aka topanka? Neviem o com hovoris...
Re #8518 si: Platilo pravidlo "Tam kde pevna svorka uz raz bola, zostane naveky". Vrbusti opravovali aj tu stopu na zalozak, vymenili ten obluk, ktory bol zlomeny uz davnejsie, a trosku natiahli ten previs, takze to vyzera o trosku lepsie, ale nie o moc.. Robil sa sposobom: "Naco?", "To netreba" a pod. Ale draty na 29.8. natiahli vcelku rychlo...
Re #8519 wurmi: Ja som minule videl nejakeho autobusaka s rukavickami..