Ale ale - co to vidim... Tak pre 59nu bude Aupark teda nakoniec zruseny... Kto z vas si pamata na tu debatu po jednej schodzi s istym panom, kde sme namietali, ze 59na nema co pri Auparku stat? Dostali sme protiotazku, ze a preco by tam stat nemala. Uz viem preco - aby sa mohli o rok neskor uplne zbytocne tlacit nove cestovne poriadky, grafikony a spol...
Skusim zistit zajtra "v terene"
ako ZV na linke 83/7 minimalne od cca 6:20 h., neskor ho nahradil 2204
Z
68:1515+Z:)
71:2407, 2615
78:2826
85:4948(2!), 1311
92:4826?
95:4924(7), 4402
96:4951(1), 4801(3)
198:1901?