Kua, ti nasi dispeceri su naozaj taki vtaci alebo sa len robia??? CO MALA TA DNESNA DOPRAVA ZNAMENAT???!!! Nech mi nepovedia ze nemozu zohnat nejaky prehnity Ik280 z Petrzalky. (Sorry Darro, Z)
Najradsej mam, ked vsetci cumia ze ci sa mi nieco nestalo
A asi pred dvoma rokmi som na chodniku vo Vrakuni predbiehal kocik a zletel som na naklonenej rovine a doskrabal som vseljake packy na prehadzovanie a riaditka, uz mam odvtedy aj tak novy bicykel zatial neposkodeny..
Vodici z 1010

Andy
- Pred polnocou sa dosli na SNPcko pozriet aj vrbusti.. A zvonili tam elektrickovym zvoncekom
- 2. odchod nocakov bol s malym omeskanim (pretoze linka 507 meskala v smere na stanicu)
- Fanusikovia sa natlacili v pohode - natrieskane boli takmer vsetky nocaky, ale zmestili sa vsetci (dost neobvykle plna bola 516ka na Vojensku - uplne natrieskana)
- Po odchode 516 na Vojensku nemocnicu sa pokusili fanusikovia stiahnut palice trolejbusu, ale nakoniec ich nestiahli
- Na SNPcku je tolko smeti, co som v zivote nevidel.. To bude musiet niekto upratat do rana...
nieco z vypravy:
510 4839
503 36xx
512 26xx
513 3627
516 6263, 6265
viac si nepamatam