Reakcia na: d3k0 #8233:
1813 som daval nedavno dokopy!!Co sa ti ne nej paci?????
zeby bolo zakazane modifikovat tie plynove autobusy??

ti zastavkari to asi montuju po tme a nevidia na to



M: ZV 2315/3; 2945/8; 2403/12
Dracika taktiez este nema nalepeneho.
Ale vnutry som ju nevidel...
Miki