Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Zo soboty:
- ZV 7715 po 13. h. na linke 1/2
- 2636 vo vecernych hodinach bol na linke 83/4 pre nedostatok CNG vymeneny za autobus 2637

#81110 Mihalôe, Mihale - na 61 bol 2648, ziadna 2646

Podla poradia:
12: 7722+7721, 7828+7827, 7833+7834, 7761+7762
83: #81110 + 2629/10, 2646/11
? M: 2637/4
N34: 2629

Prispel Yzerman 😉
27.12.2008

- 1629 krátko pred 10. hod vypadol na linke 21/1, hneď ho nahradil ZV 1607 a neskôr 1634
- ZV 1607 mal od 11.20 výjazd na linku 39

Podľa poradia:
20: N 1010; 1031, 1704, 1001, 1718
21: N 1629; 1609, 1612, 1625, VN /5 nemám; 1636, R 1704
? M: ZV 1607 a 1634/1
DZV/1: ZV 1607
Reakcia na: peto1622 #81117:
este par vozov z 99ny: 4108, 4111, 4112, 4118(ale tym som si nie isty na 100%), 4122, ....
dnes na 88cke: 1201, 1202, 1207, 1211, 1217, 1221
Reakcia na: Miso 2832 #81110:
doplnenie :
50-2609, 2649, 2617, xxxx, 2650, 2647.
Ja len doplnim Vlasto: 2609 a 50/2-2649 ☺ 50/6-2647
Reakcia na: Vlasto #81112:
aj 2647
A nieco malo z 50: 2617, 2649, 2650
Reakcia na: Martin Fundárek #81107:
Ja som s radenim problem nikdy nemal, len skoda ze tohtorocne tam nie je 😞
MISO 2832 a KUBUSSS94

DNES 27.12.2008

20-1001, 1031, 1718/7.
23-3510, 1718.
32-3710, 3701, 6705.
35-1904.
37-3635, 3534.
38-3506.
41-3516.
43-2720, 2712.
61-2646/1, 2633/3, 2626/4.
63-1214, 1212, 1208, 1213, 1632.
74-2717, 2730.
83-2645, 2614 ? , 2632, 2636, 2637, 2635, 2627, 2644, 2630.
80-4119/4.
92-4827.
96-1209, 1218, 1999, 1205, 1206.
180-3520.
901-3530.
211-6271/1, 6276/2, xxxx/6, 6701/7.

N61-2646.

ZV PRI KRIZI : ziadne.

POMOHOL : RWK22
Reakcia na: Martin Fundárek #81107:
Lenže tým fandom to najprv musia dať železnice či dopravné podniky...
Reakcia na: 810zssk #81104:
Pozerám, že tvojej žiadosti už bolo vyhovené. Predpokladám preto, že ti bude hneď niekoľko ľudí "veľmi vďačných". ☠ ☠ ☠
Reakcia na: Majo #81105:
No, oni to nezverejňujú železnice ani dopravné podniky, ale fandovia. Pokiaľ ide o železničné obehy, aktualizácia je tým pádom dosť oneskorená - nateraz tam ešte nie sú nové dáta (aspoň v depách, ktoré som skúšal). O kvalite údajov radenia vlakov na vlaky.net škoda hovoriť, ale lepšie ako nič (na slovakrail.sk).
Reakcia na: Majo #81102:
Rad pomôžem to nevieš ja dobrá duša od kosti
Reakcia na: 810zssk #81104:
Úplne presnú kópiu našich dispečerských CP nemajú asi nikde, väčšinu dôležitých informácií tohto druhu ale mávajú české stránky o MHD zverejnené ako "vypravenost", viď napr.:
Praha: http://www.prazsketramvaje.cz/view.php?cisloclanku=2006050501
Ostrava: http://88.81.72.196/kouzlodopravy/mesta/ostrava/vypravenost/vypravenost-tram.html
Liberec: http://www.spvd.cz/cz/liberec/liberec_provoz.xls

Ale nakoniec pre príklad nemusíme chodiť ani do ČR, naše želenice už roky zverejňujú kompletné turnusy svojich hnacích vozidiel: http://www.vlaky.net/servis/obehy.asp?lang=1
Reakcia na: Majo #81102:
"Minimálne v ČR sa dá v každom väčšom meste na nete dostať k služobným CP" - fakt? Ja neviem ani o jednom, hoci v par mestach by ma to naozaj zaujimalo..

Nie som "fanusikom" utajovania vsetkeho, ale toto by naozaj malo byt utajene pred osobami typu Marzy, lebo naozaj to je otravne pre vodica aj normalnych cestujucich. Nehovoriac o tom ze nekonecne stresovanie vodica takymito osobami moze viest k ohrozeniu bezpecnosti premavky.
Kubusss59, Jadran

27.12.2008 (sobota):
podľa poradia:
13 - 7122, 7117, 7109

32 - 3710, 3701 ? , 6705, asi tam bude 3706/8
33 - 6704, 6703, 6705
35 - 1904
41 - 3516
44 - 1901
61 - .../(1, 2), 2633, 2626, ...
93 - 4815 ? , 4855, ..., 4814, 4849, 4391, 4832, 4838, ..., 1627, 1628, ...

206 - ..., 6260, .../6
209 - 6271, 6276, 6701/7
210 - ..., 6291, 6306
211 - 6271, 6276, .../6, 6701/7
****************************************************
32/2 - 3701 (poobedný/večerný Vodič) : výborná rýchla jazda
Reakcia na: Sati #81100:
Nevedel by som, kebyže mi nepovieš...

Re #81098 810zssk: A čo je na tom také hrozné, že sa k nim dostanú? Aj tak by si ten autobus našli... Minimálne v ČR sa dá v každom väčšom meste na nete dostať k služobným CP a nikdy s tým nebol problém. To len v našej socialistickej vlasti je dobrým zvykom všetko utajovať.
Reakcia na: Valec #81099:
Vis tupost niektorych prechitralych deti na tomot fore nepozna hranice blbosti ❗

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.