Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Z piatku:
- 2616 pred 16. h. vypadol na linke 83/6, neskor ho nahradil ZV R1504 a napokon 2620
- od 17.30 do 18.14 h. stala premavka elektriciek na linkach 1, 4, 5, 9, 12 na Botanickej ulici, smer mesto a priblizne od 17.55 do 18.14 h. aj opacnym smerom, pretoze na krizovatke Botanicka - Mlynska dolina, po nehode ostalo osobne vozidlo v kolajisku. Neskor bola nasadena aj nahradna autobusova doprava, ktoru vykonali R1504, R1659, nejaky kratky plynak (asi 3634), 4847, 48?? a (bol pripraveny aj 4827, ale napokon nesiel) v useku Chatam Sofer - Pri krizi, v opacnom smere bol nasadena linka 133-6704. Pre toto zdrzanie, vynechalo viacero elektrickovych spojov a linka 5/2-7923+7924 bola neskor az do konca sluzby nahradena zaloznym vozidlom, pre nasledne cerpanie bezpecnostnej prestavky vodica

N34: 2627

* ak niekto stretol N70, dajte pls vediet 😉 (okrem odchodu o polnoci)
Reakcia na: Jakub1 #81086:
21/1 po 18tej nedošla do J. Jonáša - VW a ani neodišla o 18.23.. o 18.28 tam utekal po ceste II/505 ten ZV R1659, ktorý práve došiel Pri Kríž ako NAD za eliny...
A poobede, tušim 17.04 Kooperativa smer ASMN išiel na L21 ZV 3634 ☺
Reakcia na: Jakub1 #81086:
1622 som vydel na tyci smer patronka na hrobonke.
26.12.2008

- 1622 okolo 18. hod vypadol na linke 21/1, s meškaním ho nahradil ZV R1659 a neskôr 1627

Podľa poradia:
20: N 1707; 1001, 1031, 1703, 1704
21: N 1622; 1638, 1637, 1629, VN /5 nemám; 1626, R 1031
? M: ZV R1659 & 1627/1
70: 1702, 1006, 1706, 1708*
* - na odchod 21:00 pre nedostatok cng menený za 1713 ?
- ZV MAN po 16 h. na linke 39, o 16:21 chatam sofer smer suhvezdna. ?
Reakcia na: Kubusss59 #81076:
na 88cke boli dnes aj 1204, 1212 a 1221 ale na akych poradiach zial neviem
MISO 2832 a KUBUSSS94

DNES 26.12.2008

20-1031, 1718.
23-3550, 1718.
32-3701, 3710, 6702.
35-1902.
41-3531.
61-2650/1, 2636/3, 2611/4.
83-2640, 2601, 2615, 2630, 2642, 2620, 2609, 2625, 2635.
180-3520.
901-3530.

N61-2650.

ZV PRI KRIZI : ziadne.

POMOHOL : KUBUSSS94
Reakcia na: TeBeCe #81069:
Tomu vozu predný displej štrajkuje až príliš často.
Reakcia na: enge2 #81075:
Keby to bolo tym tak tak jazdia vsetci. Navyse, prudke brzdenie nie je urcite sposobene cestami 😉
ZV 7715 na L 12 videna o 16:14 na Molecovej smer dúbravka ?
Kubusss59

26.12.2008 (piatok - sviatok):

podľa poradia:
32 - 3701 ? , 3710 ? , 6702, .../8
33 - 6704, 6705, 6702
35 - 1902
41 - 3531
61 - 2650, ..., 2636, 2611, ...
88 - .../(1, 2), 1213, 1217, 1222, 1393
93 - 4829, 4849, ..., 4393, 4831 ? , ..., 4817, 4825, ..., 1633, 1607, ...

206 - 6260, 6290, .../6
210 - 6234, ..., 6300

901 - 3530
******************************************************
32/2 - 3710 (ranný/doobedný Vodič) : výborná rýchla jazda
91/3 - 4120 (poobedný/večerný Vodič) : čakanie dobiehajúcich cestujúcich
93/10 - 1633 (ranný/doobedný Vodič) : výborná rýchla jazda
Reakcia na: 810zssk #81074:
a nebude to sposobene kvalitou ciest a krabic ktore sa u nas nazyvaju dopravne prostriedky? ?
Neslo o rychlost, ale o styl jazdy pri ktorom bolo dost narocne udrzat sa na nohach..
Reakcia na: 810zssk #81070:
Ak už kritizuješ nejakého vodiča, tak buď konkrétny, lebo iba to, že niekto šiel rýchlo, snáď nestojí za osobitný príspevok a pokarhanie.
Ja ešte niečo zo včera:
Okolo 18:00 policajti zbierali údaje od čiernych pasažierov, ktorých chytili v 6401 na 204 na Valašskej.
A čo sa týka označenia spojov na Štedrý večer. Minimálne u trolejbusu, čo robil N 47 absolútne nezvládnuté. Dať si linku 537 a cieľ Búdková mi príde ozaj ako keby vodičovi nebol daný kódovník a návod k palubáku.
Reakcia na: 810zssk #81070:

Este doplnim - pri 208 aj 201 ide o vodicov co jazdili okolo 12.30, pri 1999 ide o dopoludnajsieho vodica.
POCHVALY:
- vodicovi 6401 (linka 208/4) za umoznenie prestupu z linky 201 na zastavke Prievozska ?
- vodicovi 1999 za VYNIKAJUCU jazdu - skladam poklonu ? ? ?

Naopak, vodic linky 201/5 (tusim 6620 - ale NIE SOM SI ISTY) by sa mohol naucit jazdit primerane tomu ze jazdi na vozidle MHD a nie F1 ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.