Reakcia na: patrik #81020:
Ja doplním aspoň niečo:N55 - 3530
N72 - 6258
N74 - 3517
N95 - 4841
Z piatich nočákov vnútorné transparetny zastávky zobrazovali iba N34 a N74. Nezobrazovali N72, N93 ani N95. ?
N44 / N47 som dnes dvakrát videl označenú ako 203. ?
N72 má čakať na Hodžovom nám napr. na N53, N61, N70
Max
Keď už tu všetci takto spamujete to naše krásne dispečerské fórum, pridávam sa teda i ja:
Všetkým z kolektívu iMHD prajem príjemné prežitie Vianočných sviatkov v kruhu rodiny a blízkych (teda doma, zdôrazňuejem: doma a nie kadetade po vonku fotiac a vyvážajúc sa prostriedkami emhádé), veľa darčekov a splnených prianí. ?
A vy, šotodeti nešťastné, zmúdrite a polepšite sa konečne! ?