Reakcia na: 7799/0 #80980:
Mazať príspevky nemôžem, na to nemám oprávnenie a oranžové fotky mi robil starý foťák, nie tento. Mimochodom, rovnako oranžové fotky si mával aj Ty, navyše ešte neostré. Ak chcete, zmažte aj tento príspevok po pár minútach.
Jadran
Tu máš odchody zo Čiližskej ?: 6.15, 7.23*, 8.01, 14.10*, 15.22, 18.35, 23.44* ? ?
* = spoj k Štátnym lesom ?