2406 na L59 mala nehodu s nákladným autom na Panónskej na výjazde zo Shell pumpy. Ale nič vážne na autobuse žiadne viditeľné poškodenie, nákladiak mal poškodené spätné zrkadlo. Prítomné 2 dopravné dispečingy. Niečo po 16:00 autobus odišiel napojiť sa na linku.
pochvala pre vodiča 5/7,aj keď je vodičom v zácviku išiel výbornú rýchlu jazdu ? ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
kuko1
nebojte sa nič vážne (asi ťukanec)