Reakcia na: Petto #80876:
Viď novinku. Sory BN 10.5 majú mať ev. č. radu 34xx a asi všetky pôjdu do Kraksňan, teda tie prvé určite...Ak newjaké pôjdu inde ako do Kraksňan tak to bude na 1. or 2. DP.. Petržka bude nateraz prevažne IK 415/435 ?
? "
Petto
Re #80873 patrik: nevies nahodou do ktorych vozovni pojdu ??? Schyta ich aj Petrzka ,ked ich bude plny pocet ???
SORY 3301-3305 dostanu aj nalepky LBC ,ci to uz je konecny stav ten cerveny nater ?