Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Max #80878:
Ja som zas dnes videl, ako sa nejaká (pa)puča s IGK rozhodla prejsť úsek od Slovanetu po Miletičovu v protismere (teda v tom pruhu ako po starom) a ešte aj vytrubovala na protiidúce autá. Keby sprostosť nadnášala, tak tá vodička nikdy nepristane. ?
Reakcia na: ivanbuto #80855:
nevidim, ci to tu uz niekto spominal, ale nejaka nehoda sa udiala aj na tej najnovsej a najsamlepsej, svatym otcom pokrstenej krizovatke, nakolko je tam ohnuty stlp semaforu pre chodcov - prechod od zast. NS MHD k trhovisku, uprostred prechodu. Asi sa nejaky autista netrefil do jazdneho pruhu. Predpokladam, ze keby sa toto dakomu podarilo cez pracovny den, tak su na mieste aj mrtvi, nakolko duochodci maju uz predsa len pomalsie reakcie i pohyby a na tom vtipnom uzkom ostrovceku v krizovatke nie su nijako(!) chraneni. Vsak co uz, chodci su nahraditelni, kritzovatka vysvatena a priority su niekde uplne inde. Cize cela krizovatka bola dnes poobede v blikavom mode, pricom som sa dost cudoval, ze system je rozdeleny tak, ze aj ked krizovatka Mileticova-Zahradnikova bola vypnuta, Zahr.-Jegeho fungovala - teda zbytocne brzdila vsetky druhy dopravy, nakolko bez svetelnej signalizacie v tomto mieste by vsetci ucastnici scestnej premavky presli krizovatkou rychlejsie a plynulejsie. A vobec, co uz s nimi, naco semafory, ked sa kdejaky nadrbany autista ani len na cestu nevie trafit, ze? Hlavne, ze v priestore za krizovatkou, na Zahradnickej, pred zast. trolejbusu, v mieste so zltou ciarou pri obrubniku sa sustavne a veselo parkuje - dnes frajer dokonca ani 4smerovky nepotreboval, vsak naco, ked to aj tak nikoho z kompetentnych nezaujima... ?
Reakcia na: Petto #80876:
Viď novinku. Sory BN 10.5 majú mať ev. č. radu 34xx a asi všetky pôjdu do Kraksňan, teda tie prvé určite...
Ak newjaké pôjdu inde ako do Kraksňan tak to bude na 1. or 2. DP.. Petržka bude nateraz prevažne IK 415/435 ?
Reakcia na: hoppusmark01 #80871:
presne tak to su len vyrobne cisla , preco by ich davali do radu s polskymi vyrobkami.

Re #80873 patrik: nevies nahodou do ktorych vozovni pojdu ??? Schyta ich aj Petrzka ,ked ich bude plny pocet ???

SORY 3301-3305 dostanu aj nalepky LBC ,ci to uz je konecny stav ten cerveny nater ?
Reakcia na: TeBeCe #80872:
ahaaa
Reakcia na: Petto #80870:
Nie minimalne 3 zostavaju...
Reakcia na: hoppusmark01 #80869:
to nie su evidencne cisla, ale vyrobne ?
Reakcia na: Petto #80870:
hmm odkedy maju Krasnany cisla 12xx?
Reakcia na: hoppusmark01 #80869:
pre Boha , nestras Polskymi vyrobkami ☠ .

Uplne vsetky SORY BN 10,5 idu na Krasnany ???
Reakcia na: TeBeCe #80868:
ja som myslel skor to, ze preco zacali prave cislom 124x.. alebo sa planuje este dokupenie Solarisov tak sa nechava priestor medzi 1223-1248? ?
Reakcia na: hoppusmark01 #80867:
podla toho ako sa vyrabali ?
Reakcia na: patrik #80866:
heh tym novym SORkam podla akeho kluca davali tie evidencne cisla? To sa losovalo alebo tipovalo ako v Sportke? ?
SOR BN10.5? 1249, 1252, 1254 su uz na Trnavke
a 2651 na Juraku ex 2307.
Reakcia na: Kubusss59 #80863:

L32/1 3709 s reklamou na PUSSYCAT DOLLS na zadnom cele ?
L33 : 6704,6703,6705
L35 : 1904
Kubusss59, kecho

21.12.2008 (nedeľa):
- 1616 po 9 hod. vypadol z linky 93/11, nahradil ho ZV BA-328TL, po 11 hod. sa vrátil 1616
- 4395 okolo 11 hod. vypadol z linky 93/1, nahradil ho ZV 4853

podľa poradia:
13 - 7113, ..., 7123
32 - ..., 3700 ? , 6705, .../8
41 - 3525
61 - 2632, ..., 2638, 2645, ...
63 - 1605, ..., 1628, .../(4, 5)
68 - 4850, 4393, 4394, 4815, 4852, 4840, ...
80 - 3023, .../(2, 3), 4108
88 - 1212, 1214, ..., 1205, 1208, 1213
93 - 4395, 4849, ..., 4831 ? , 4841, 4817, 4396, 4398, ..., 1618, 1616, ...
M: ZV BA-328TL/11, ZV 4853/1
95 - 4824, 4814, ..., 4837, 4207, ..., 4390
98 - 4391, ..., 4829, .../(4, 5), 4856, ...
99 - 4111, ..., 4129, 4106, 4119, 4125, ...

201 - ..., 6637, 6631, ..., 6628, 6621, 6623, 6632
206 - 6314, .../(2, 6)
210 - 6265, 6290, 6293

Večer možno doplním
****************************************************
68/2 - 4393 (ranný/doobedný Vodič) : výborná jazda, pustenie chodca cez prechod
93/7 - 4396 (ranný/doobedný Vodič) : výborná rýchla jazda
93/10 - 1618 (ranný/doobedný Vodič) : výborná rýchla jazda
93/11 - 1616 (ranný/doobedný Vodič) : výborná rýchla jazda

Re #80858 kecho: "to sa kam ten človek tak strašne ponáhľa ❓ ? "
- asi musel isť na záchod ? ?
Doplnok:

Podľa poradia:

66 - 3533, 3503, 3520
Dnes - 21.12.2008

Podľa poradia:

1 - 7787+7788, 7775+7776, 7781+7782, 7799+7800, 7741+7742, 7827+7828
2 - 7833+7834, 7791+7792, 7759+7760, 7803+7804
4 - 7722+7721, 7801+7802, 7815+7816, 7745+7746, 7819+7820, 7795+7796
8 - 7923+7924, 7917+7918, 7843+7844, 7901+7902, 7937+7938, 7946+7945, 7837+7838
9 - 7807+7808, 7735+7736, 7829+7830, 7761+7762, 7703+7704, 7717+7718
14 - 7923+7924, 7917+7918, 7843+7844, 7901+7902, 7937+7938, 7946+7945, 7837+7838
Reakcia na: peto1622 #80813:
84/1 bola určite 4390, som ju poobede videl.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.