Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
DNES 12.12.2008

21-1619, 1607, 1391/6.
38-2525.
63-1634/1, 1623, 1625.
83-2642, 2640, 2624, 2612, 2638, 2628, 2631, 2630, 2639.
901-3530.

ZV PRI KRIZI-ziadne.

POMOHOL : Johny D

Dakujem vodicom rannemu na 1391 a pobednemu na 1634 za skvelu jazdu fakt dakujem.
dnes na 88cke: 1210/4, 1207, 1213, 1217, ...., ....,
52: 3504
54: 3516
56: 3528, 3515, ...., 3549
Reakcia na: 7921 #80570:
211/2 ?
nevie niekto ak linku a poradie bude mat v pondelok 6401?? ?
Reakcia na: Risko1 #80563:
To je odpoveď vlastná pre vodiča 2. kolóny...
Ale nemajú aktuálnu trasu náhodou v palubáku? A to aj tak budú dotyční vodiči 196 jazdiť okolo EUBA, aj keď im palubák ukazuje iba "Bosákovu" namiesto "Šustekova", "Lachova" a "Ekonomická Univerzita"? ?
Reakcia na: Petto #80566:
1902 je ešte stále biela, ale zajtra dostane nálepky ?
Reakcia na: Pantograf1 #80565:
Aj som si myslel ,ze asi robia transparenty na 1903,04 kedze dnes ich na domovskych linkach nevidno . 1902 je este cistobiela ???

Re #80554 Vlasto: tusim aj 4396 na L95 ?

Inak mali posilnit aj L32 vacsimi vozmi ,lebo je to otras- cestovat z Molecky na DD ? a este k tomu tie stare Tamiky ?
Reakcia na: TeBeCe #80558:
Ten Sprinter je tam z dôvodu inštalácie transparentov na spomínané Ivecá. ?
L147 celobiela 1902 ale aj s prednym displejom a naprogramovanym bocnym.
Reakcia na: klasIK #80540:
Nuz prikaz zrejme nikto necita,alebo sa na 2 dpa nedostal,rovnako ako prikaz o tom,ak je Pristavak upchaty,tak sa ma ist cez most Apollo. Stalo sa,ze som isiel 196kou domov a vodic isiel takisto okolo EuBa. Ked som mu povedal,ze ide zle,tak len odvrkol,ze sa pytal na vypravni a povedali mu vraj,ze nie je ziadna zmena a 196ka chodi po starom ako byvala 96ka. A ked som mu povedal o prikazoch,tak len mykol ramenami. Takze zrejme budu viacere 196ky obojsmerne chodit okolo EuBa,kym sa nebude niekto stazovat,alebo to neuvidi dispecer a neda do hlasenia. Dtto aj Pristavak,vodic nepojde skorej kym to nebude v RDST.
Reakcia na: Johny D #80541:
sakra,ty si obtelefonoval vsetky BA vypravne?Haha.
Reakcia na: t6a57919 #80454:
Lebo je tam asi pomalá jazda.
Reakcia na: Petto #80550:
naco potom Zahradnik obstaraval specialne mikrobusy Iveco, ked tu linku zvladne aj obycajny nespecialny Sprinter? ?

http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=41473&idt=u&idg=3618&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
Reakcia na: Max #80410:
Ja tých ľudí čiastočne chápem, keďže tiež bývam na konečnej t-busu. A ver, že najmä v zime, ak len dvaja vodiči na nejakej linke ti zastavia pod oknom, hoci oficálne majú stáť 20 metrov ďalej, ale to je jedno, nie je nič príjemné počúvať 30 minút z 90 elektromotor zhnitej 14 Tr, najmä ak sa učíš, alebo píšeš seminárku, alebo niečo podobné.
P.S.: Sťažovať som sa na to oficiálne nikdy nesťažoval.
Reakcia na: Kubusss59 #80403:
Ani ja nechápem, ako si ten drzý policajt dovolí bezostišne zastaviť Výborného Šoféra a ešte mu dať pokutu. Podaj na tých policajtov oznámenie, keďže takýmto správaním spáchali minimálne priestupok. ?
Samozrejme 4397 som myslel.
Dnes mozno na 95 okrem inych stretnut aj toto: 4390 🙂 439ř:) a aj 4814.
Reakcia na: Miso 2832 #80542:
citaj poriadne aj prispevok od chalanov a uvidis, kde bola 1611 aj co bolo na 83/9, som len myslel, ci si nahradu nahodou nestretol za 83/9, ale ako vidim, tak nie 😉

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.