Rano okolo 7:55 som videl za zastavkou ZS-Budatinska v smere na Jasovsku asi pokazenu 93 - 4306

Takze to bolo inokedy, ale aj tak keby to bolo vtedy, tak by si ma videl z tej 3606 ked som ho fotil... Leb som ho fotil vtedy ked mala vyjazd ZV 6631
Inak ma tam peknu fotku este pred precislovanim, t.j. 3010
Darro
Keby nejazdil SLUZOBNY VOZ č.404 o 0:40 na BZOVICKU tak moj oco a este vzdy dalsi 4 sofery by dosli domov az o 1:30 lebo nocaky niekedy odchadzaju skorej aj zo stanice spustia signal ale ked na nastupisti stoji ten voz prvy tak SLUZOBNY VOZ z JURAKU ho nestihne.