Dam vam taku malu dispecersku hadanku:
V DNV je to zariadene tak, ze cez vikend sa 2 vozy na linke 20 (ak idu nacas) minaju pri zastavke KRPAS. Ale dnes sa stalo, ze sa 2 vozy minali pri vyjazde z Technickeho skla a ISLI NA SEKUNDU PRESNE.
Ako je to mozne?
Odpoved: Stala sa zaujimava vec. Totiz vozy 1005 a 1006 maju na Buse dajme tomu 11:00, ale voz 1009 neviem z akeho dovodu ma 10:56.
Mne sa napr. teraz stalo, ze odchod bol o 11:00 ja som mal na hodinkach 11:04 a 1009 mal 11:00 (pritom prave podla tohto vozu si hodinky nastavujem) a este sami soferi sa cudovali, ked sa minali pri Technickom skle. Poobede mozno zistim v com bol pes zakopany.
V DNV je to zariadene tak, ze cez vikend sa 2 vozy na linke 20 (ak idu nacas) minaju pri zastavke KRPAS. Ale dnes sa stalo, ze sa 2 vozy minali pri vyjazde z Technickeho skla a ISLI NA SEKUNDU PRESNE.
Ako je to mozne?
Odpoved: Stala sa zaujimava vec. Totiz vozy 1005 a 1006 maju na Buse dajme tomu 11:00, ale voz 1009 neviem z akeho dovodu ma 10:56.
Mne sa napr. teraz stalo, ze odchod bol o 11:00 ja som mal na hodinkach 11:04 a 1009 mal 11:00 (pritom prave podla tohto vozu si hodinky nastavujem) a este sami soferi sa cudovali, ked sa minali pri Technickom skle. Poobede mozno zistim v com bol pes zakopany.

M: ZV 1005/4
frenky
- 2605 vypadol z linky 43/2. okolo 17:15 nahradil ho ZV 2809, 2605 sa vratil na odchod o 18:40 z Patronky
- ZV 1005 na linke 83/4. minimalne od 17:30
Dnesna 20>1016,1702,vecer,1004
Daco z 37>1807,1812,1210,1819
Neviem ci dakto pisal, ale dnes zasa opravovali trabusti obluk na Pionierskej smerom do mesta. Zdrzanie minimalne. Boli tam od cca 15:00. Jeden z nich sa stazoval, ze predvcerom tam robil 18h, vcera 12h a, ze ti BRNACI nic nevedia spravit.