Dnes petrzalsky vibrator 4832 na 93-ke:-D;-D;-P
Keby si si cital OKO na FEI tak by si zistil ze sa s nou pocita ako z elektricenkou do buducna ;podla mojich info FEI karta bude ako elektricenka platit od leta to kvoli tomu aby sa to vsetko stihlo kvoli novym prvakom atd. To ze ti ju odovzdali teraz tak to je problem PGO
a okrem toho stara kontaktna karta MHD ti plati do 11 mesiaca tohto roku ....takze casu dost. P.S. To urazanie si odpust.

M: ZV 7829 a 7787-88/ oba 6
, R 1923, /17 nemam, /18 nemam
M: ZV 2315/2
, zrovna dnes, to by mohol byt petrzalsky vibrator...

wurmi
ty hovado, na FEI bezkontakna karta stoji 220 SKK a cakali sme na nu od novembra minuleho roka do aprila, hoci uz bola zaplatena. Kamarat bol s nou v podchode na Hodzovom namesti na DPB, tetusky samozrejme neboli informovane ....
takze slovo rozdavanie nie je na mieste. Taktiez mi nie je jasne ak bude platit a ukoncim skolu ci bude platit dalej pre DPB, kedze je na nej napis "STUDENT".