xcem si ju odfotit znutra a bojim sa ze uz prestane jazdit, resp. bude, ale bez reklamy. a uz fakt fachcim fotit 7111 s mojim novym (starym) Zenitom made in CCCP
zevraj rezali aj harmoniku...
co som videl a pocul par takych elektriciek, tak ti vodici s nimi jazdia "co to da"
ferro
Inac co poradia normalnemu cestujucemu na tel.c. dispecingu, ked im povie ze spoj vynechal?ak ich poriadne zbuzeruje, poslu zalozak?alebo mu povedia "dakujeme za info"?ake informacie s ochotou poskytnu na tomto cisle resp. na informacnom cisle (59505950)?