1309 som isiel raz asi pred rokom.. Fakt srot. Ten voz si doteraz pamatam. Ale mam stastie, ze co je rok dlhy, nemusim ani raz vyuzit aubobus pokial neidem niekde do Cunova, Vajnor a pod.. Na bezne cesty mi stacia trolejbusy, a ked raz za rok idem do KV, tam ide elektricka
ajked su aj horsie veci.
ZV 4847/ 7 a 8; 2322/6
frenky
39>1823,1824,1511,1512
41p>3003z
43p*>3183,2000
49p>3163
61>2613,2614
74>2308
82>4086,4089,3621,484x
86p>1509,1813,1307,1804,1812,1920,1209 (Tomas dufam, ze sa nehnevas! ;-D )
209p>6241,6238
-----------
p - podla poradia
* - rano tam bol 3183 a poobede 2000, ktory z nich bol ZV neviem, ani jeden nemal tabulku ZV