od cca 15:15 do 15:40 stali elektricky v karlovej vsi z dovodu vypadku elektrickej energie v mestskej casti
zevraj rezali aj harmoniku...
co som videl a pocul par takych elektriciek, tak ti vodici s nimi jazdia "co to da"
TeBeCe
o 11:05 isla po radlinskeho zalozna 7722 do race na linke 3...
pri vazovovej v tom case stali Dopravne nehody DPB a policajti ale nic tam ine nebolo..