Reakcia na: KLF #7602:
Ak sa ta elektrickova trat postavi, tak by som bol velmi zvedavy kolko ludi by nou cestovalo. Z konca Dubravky je to na Kapucinsku cca. 22 minut, ale do "dopravneho" stredu mesta to trva dost dlhsie. Tam sa obyvatelia DNV dostnu o kus rychlejsie.
Ono uz teraz sa Obyvatel DNV dostane na Racko rychlejsie ako obyvatel Dubravky "expresnym" spojom 34. Priznam sa vsak, ze poslednu dobu som radsej, ze jazdim autom. V praci som za 20 a nie za 45 minut. Nehladiac na to, ze sa nemusim rano stresovat ci a kedy mi pojde najblizsi spoj.

M: ZV 3604
Ved tych SMSiek bolo standardne denne mnozstvo! ;-D A VOBEC MI NELIEZLI NA NERVY!!!! Si co o mne myslis, ze sa volaku hovadinu nasesriem? Tak to si mimo!
Takato situacia je velmi mrzuta--tazko vsak mozem k tomu zaujat stanovisko, lebo som toho nebola ucastna
Z
68:4804, 1204
71:2400-opat(6)
81:4209, 4840
84:4834
85:1902?, 1510
86:1209
88:4091
92:4800, 4505(2), 4213, 4835:-D
95:4841
96:2941(9),2931(10)
97:1813 s v.1820!
Pikoska: vcera si 86-ka 1xxx (neprezradim ;-D) pomylila trasu-nezabocil z Mlynarovicovej na Sustekovu (smer mesto), ale sinul si to nadherne ako 68-ka!
A dnesne rano a doobedie
34:2514:-D
58:3507(1)
71:2407(2?), 2411(6)
74:2607, 2609
76:3522(2)
78:2516, 2937, 2620:o)
82:3000
85:4948(3), 4930(5), 4940(6)
86:1509
96:4951(1), uz aj 4206(2):), 4801(3), 4949(5) doobedny diel, 2931(9), 2943(10):)
198:1905(5)