Reakcia na: frenky #7551:
takze neskor nic nebude, lebo som nic nevidel. Na obratisku v KV nic, pri Hribikoch nic. Tak neviem.






bude sranda
Strasne ma stve, ak je na linke stale to iste a uz to je trapne.
d3k0
BTW, napriek tejto skvelej vyprave odchod o 9.03 z Bajkalskej jednoducho nesiel, okrem toho bola na moste zapcha, cize som dosiel do skoly o pol hodinu neskor...