Reakcia na: NEOPLAN #7528:
bude zavedena celodenna linka 501 v spicke s hodinovym a v sedle s dvojhodinovym intervalom, ktora nahradi vsetky linky premavajuce v sucasnosti v DNV :-))))
M: 2818/1
od frenkyho ):
:
Tomas
Ked som uz napisal tu strukturu tak som sa tu trochu este hrabal.Ale dost vozov mi naozaj uniklo.Ale aj tak vedel som,ze ma opravis,lebo 2.DPA je tvoja prava ruka!:-)Dakujem:o)