Nevie z vás niekto ako to bude od 31.3.2003 s novym vchodom do Volkswagenu?Zda sa mi byť dosť od ruky,bude tam niečo premávať?Žeby 92?
frenky: 92 určite nebude mať normálnu konečnú pri SOŠ PZ SR,to nedáva zmysel.Iba ak tak zachádzkovú.
frenky: 92 určite nebude mať normálnu konečnú pri SOŠ PZ SR,to nedáva zmysel.Iba ak tak zachádzkovú.

M: ZV 7827/8; ZV 7828/6; 7757-58/8
frenky
CO NAS CAKA OD 1.aprila?
Linka 57 bude premavat az do cca 23:00!!! Co je absolutna ********, pretoze tato linka cez tyzden uz od 18:00 vozi vodica a vzduch. A cez vikend ani nehovorim. Som tam bol minule 7kol. A dohromady sa tam viezlo mozno 10 ludi.
Linka 92 bude mat konecnu pri SOŠ PZ SR, zial neviem, ci len ako zachadzkovu, alebo normalnu. Totiz vcera prisiel na Opletalovu vodic z 92 aj so svojim vozom a pytal sa, ci sa otoci pri SOŠ PZ SR a ci tam je socialko, pretoze od 1.aprila tam maju konecnu. Viac nepovedal.