Ad:Darro
Meniny? Kedyyy?
Boze, zas som zmeskala nieco dolezite?
Ktory den?
Meniny? Kedyyy?
Boze, zas som zmeskala nieco dolezite?
Ktory den?
Meniny? Kedyyy?
Boze, zas som zmeskala nieco dolezite?
Ktory den?
M: ZV 4834 
Ale na Mileticku prisiel priblizne nacas - stihol som prestupit na 201
TeBeCe
dnes to bolo na 92 poobede zaujimave:
92/8 isiel zo slavicieho udolia (smer dolnozem) namiesto 14.34 az 15.04 (meskanie 30min. !!)
92/4 namiesto 14.44 az 15.10 (meskanie 26min. !!)
92/3 namiesto 14.49 az 15.19 (meskanie 30min. !!)
92/5 namiesto 15.04 az 15.21 (meskanie 17min. !!)
uz by s tou konecnou pri VW mohli aj daco spravit
na 37 je dnes prehliadka tych naj vrakov: 1061, 1065, 1067
ak 7723+7724 bude dnes na linke 1 az dokonca, tak to bude zazrak...vidno ze to prave vyslo z UD