Reakcia na: NEOPLAN #7356:
Presne.Ja ked som videl 1krat-ikarus 435 tak som sa skoro rozplynul.A chodil som sa vozit s nim aj pol dna,ale teraz su to sroty:-(Uspokojilo by ma aj CITARO namiesto tychto serblov:):):))
M: ZV 2315/3
M: ZV 2823/9

Ale nie som si ista, ci nejde v danom pripade o klonovanie, aby obnovenie vozoveho parku nebolo "proti prirode" a moralnym zasadam...
NEOPLAN
Z : Mas pravdu s tym, ze kam sme sa to dostali!
voz 1310 sa sprava absolutne divne, a dnes som zistil, ze je to absolutny serbel. Gumu z klbu sucha po zemi, dvere vobec netesnia, a kmitaju tak do 5cm, a ked beha po hrboloch, tak v zadnej casti nieco hrka, (taky zvuk si predstavujem, ked sa na plynaku utrhne bomba). A Celu cestu pipal palubak!
btw ->>>>>> ako je to s tym MANOM? (ale teraz naozaj, bude, alebo nebude?)