Preco davame nizkopodlazaky na zalohu? Podla mna by mali jazdit najviac ako sa len da, lebo naco nam je nizkopodlazak, ked akurat stoji v garazi a caka kedy vyjde dakam zaskocit.
. Musim si kupit taku tubu ako je na PritStifte tam je ten vankusik na ktorom je lep. A lep si staci kupit za 34,80Sk v Tescu ten je vyborny.
Darro
Inac asi "6631" "6632" "6633" bude asi jazdit bud na linke : 212 alebo 202 ved tam jazdia dlhe 15TrM.
No obcas aj na kratkych ale to len na takych frkfentovanych linkach ako je : 207 atd...
:-DDD