Reakcia na: si #7265:
Da sa jazdit aj dobre a pritom aj na zelenu...A s tou 515 - on isiel z Racka priamo na stanicu a nikde nestal. A aj tak mu to rychlejsie ako 20 neslo... Boli sme tam 3ja, mozes sa spytat vsetkych, ako to bolo
M: ZV 2616/4

Tomas
1510-63? 4505-92
1511-31,39 4506-94
1512-31,39 4507-v cisle
1513-21,63 4508-v cisle
1514-86 4509-Dlho som ju uz nevidel
1515-31,39 4510-95,88
--------------------------------------------------